Bercsényi Kisvendéglő Budapest

Hotel Nagyerdő Debrecen

Bercsényi Kisvendéglő Budapest vélemények

2076
2019. január 29.egyedül járt itt
Az, hogy ajánlom a helyet másoknak vagy sem, azért a határon mozog. Nem egy rossz hely, nem beszélnék le róla senkit. De a környéken annyi izgalmasabb, érdekesebb hely akad, nagyon szúk közelben, hogy nem ez lenne feltétlenül, amit a sok közül kiválasztanék. A pincehelyiségek mindig hordoznak magunkban valami soha el nem tűnő dohszagot.
Bercsényi Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapBercsényi Kisvendéglő Budapest - BelsőBercsényi Kisvendéglő Budapest - BelsőBercsényi Kisvendéglő Budapest - BelsőBercsényi Kisvendéglő Budapest - BelsőBercsényi Kisvendéglő Budapest - BelsőBercsényi Kisvendéglő Budapest - BelsőBercsényi Kisvendéglő Budapest - Étel/italBercsényi Kisvendéglő Budapest - Külső képBercsényi Kisvendéglő Budapest - Belső
2018. november 20.egyedül járt itt
A 11. kerületben a Bartók Béla úttól kb. 2 percnyi sétára fekvő kisvendéglő a pinceszinten. Retró berendezés, némi ételszag, de nem kínzó. Az ebédmenü verhetetlen a maga 980 Ft-os árával, amibe itt belefér 3 fogás és egy pohár szóda. Igaz, a leves csészényi, a főétel zónaadag (1 szelet kisebb hús), de így is igazán jutányos.
Bercsényi Kisvendéglő Budapest - Külső képBercsényi Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. május 9.családjával járt itt
Valódi kisvendéglő a környékén lévő számtalan vendéglátóhely rengetegében. Kockás abrosz, készséges pincér, szolíd teríték, egyszerű szervírozás. Az ételadagok tisztességesek, az ennivaló jó ízű (néhol bánhatnának bátrabban a fűszerezéssel). Egész nap kapható háromfogásos menü, korrekt áron. Finom folyóborok kaphatók.