Bereg Bar & Cafe Budapest

2025.04.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Bereg Bar & Cafe Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 6.barátokkal járt itt
Ide szívesen visszatérek bármikor, és ugyancsak jó szívvel ajánlom a barátoknak, ismerősöknek is, akik esetleg még nem jártak itt. A Hattyú-ház belső udvarában található a Bereg, a bejárat a Batthyány utca felől történik. Az asztalok az udvarban a fák által övezett árnyas zöld területen találhatóak.
Bereg Bar & Cafe Budapest - EgyébBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - EgyébBereg Bar & Cafe Budapest - Étel/italBereg Bar & Cafe Budapest - Étel/italBereg Bar & Cafe Budapest - Étel/italBereg Bar & Cafe Budapest - Étel/italBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - MosdóBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - EgyébBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - EgyébBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - Étlap/itallapBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - EgyébBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Étlap/itallapBereg Bar & Cafe Budapest - Étlap/itallapBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Étlap/itallapBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső kép
2055
Kiváló 2019. január 31.barátokkal járt itt
Ma volt szerencsém a Jurányi Inkubátorból színház után kisétálva jó társasággal betévedni ide, és sima ötös! Hátulról mentünk be a helyre, bizarr neve van és izgalmas kis girbegurba utacska vezet el a lényeghez. Közben érintettük a kerti sátrat is, az van a fotón, de néptelen volt, nem volt késő este nagy tolongás.
Bereg Bar & Cafe Budapest - Étel/italBereg Bar & Cafe Budapest - Étel/italBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Étel/italBereg Bar & Cafe Budapest - Egyéb
Kiváló 2017. április 7.barátokkal járt itt
Nagyon szívmelengető hely. Már eleve plusz ponttal indítanak azzal, hogy egyik kedvenc budai épületemben, a Hattyú Házban találhatóak, így a Bereg-nek köszönhetően a hátsó oldalát és az üde zöld kertet is láthattuk. A bejárat a Batthyány utca felől nyílik. Tomi és Attila, a tulajdonosok célja a Bereg nagykövetének lenni, ízelítőt adni a beregi ízekből itt a fővárosban.
Kiváló 2017. január 9.egyedül járt itt
A Bereg nagyon kellemes élményem volt. Zárás előtt fél órával tértem be. Kellemesen elbeszélgettünk a tulajjal, aki tartotta a frontot, mert a személyzet már elment, így aztán ételt nem rendelhettem pedig lett volna pár tétel, amit szívesen megkóstoltam volna. (Pl libamájpástétom pirítóssal, 850-ért, érdekes, hogy a tepertőkrém és a padlizsánkrém is ugyanennyibe kerül.
Bereg Bar & Cafe Budapest - EgyébBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Étlap/itallapBereg Bar & Cafe Budapest - Étlap/itallapBereg Bar & Cafe Budapest - BelsőBereg Bar & Cafe Budapest - Étel/italBereg Bar & Cafe Budapest - Étlap/itallapBereg Bar & Cafe Budapest - Külső képBereg Bar & Cafe Budapest - Étlap/itallapBereg Bar & Cafe Budapest - Külső kép