Biang Bisztró - Vámház körút Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+
Senior 55+
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Biang Bisztró - Vámház körút Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 25.gyerekekkel járt itt
Mielőtt nekifogtam az értékelésnek, elolvastam Zigzag kollegina beszámolóját. Lehet, hogy azóta rendezték a felszolgálás témáját házon belül vagy nekem volt szerencsém, minden esetre az a pincér fiú, aki a legtöbbször jött az asztalunkhoz, kitűnően végezte a feladatát, egyszerűen kifogástalan volt a reakciója mindenre, az extra kéréseket kedvesen teljesítette.
Biang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Belső
Átlagos 2018. augusztus 5.egyedül járt itt
Wang Mester a régi éttermeiben elvarázsolt, levett a lábamról az ételeivel, így érthető módon nagyon vártam a 2 új bisztró nyitását az Oktogonon, illetve a Fővám téren az idei év tavaszán. Az ételek szerintem itt is jók, bár az étlap szűkebb, persze minden tipikus kínai, "eredeti" fogások, nem az országot elárasztó mindenhol ugyanolyan 700 Ft-os édes-savanyú szószos csirkére meg a szójás csirkére kell gondolni.
Biang Bisztró - Vámház körút Budapest - Külső képBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - MosdóBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - MosdóBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Vámház körút Budapest - Belső
2018. július 27.a párjával járt itt
Nemrég hallottunk róla, hogy Wang mester a közelünkben is nyitott egy kínai éttermet még áprilisban. Az étterem két szintes, kiszolgálás is van, a berendezés kicsit gyorséttermes, a felső szint szerintem kifejezetten csúnya, a lépcső kopott. A kínai hangulatú díszítés nekem hiányzott.