Biang Bisztró - Teréz körút Budapest

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Biang Bisztró - Teréz körút Budapest vélemények

Kiváló 2020. március 18.barátokkal járt itt
Mihelyt hírül vettem, hogy Wang mster bisztrót nyitott az Oktogonnál, el is mentem, de akkora sor kígyózott a hely előtt, nekem meg nem volt időm várni, hogy lemondtam róla, és elmentem máshova enni. De nem adtam fel. Hónapokkal később visszatértem egy jóbarátommal, aki szintén szereti az autentikus távolkeleti konyhát és kipróbáltunk vagy fél tucatnyi ételt.
Biang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/ital
2018. június 13.egyedül járt itt
Wang Mester idén áprilisban nyitott bisztrója az Oktogonnál, a nyitást elég nagy médiahájpolás és ajnározás, tömjénezés (kivétel a Gault & Millau lehangoló értékelése) kísérte. Wang Mester nevéhez kiváló kínai konyhát vivő elegánsabb, felső kategóriás kínai éttermek kötődnek, melyek már évek óta sikeresen működnek.
Biang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Külső képBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Külső képBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Külső képBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Külső képBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Külső képBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étlap/itallap