Bocanova Olasz Étterem Budapest

Bocanova Olasz Étterem Budapest
Bocanova Olasz Étterem BudapestBocanova Olasz Étterem Budapest
Bocanova Olasz Étterem BudapestBocanova Olasz Étterem Budapest

Bocanova Olasz Étterem Budapest bemutatkozása

Éttermünk 2010 tavaszán nyitotta meg kapuit az eredeti olasz konyha szerelmesei előtt.
Célunk, hogy vendégeink kellemes, igényes környezetben kóstolhassák meg a tradicionális olasz régiók konyháinak ízeit. Az igényesen kialakított miliő, a barátságos kiszolgálás és a hangulatos olasz zenék mellett magasan képzett szakácsaink gondoskodnak vendégeink teljes elégedettségéről.

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Bocanova Olasz Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2023. április 5.egyedül járt itt
Borzasztó és lassú kiszolgálás. Ehetetlen ételek, ill a tisztaság is megkérdőjelezendő. (Pókháló, por)
Kiváló 2018. június 27.a párjával járt itt
Átutazóban Budapesten csak ezt a helyet választjuk a későbbiekben is. Minőségi alapanyagok, igazi olaszos ízvilág, kedves kiszolgálás. A házi limonádé, a pizza és a rizotto is átlagon felüli. Érdemes előre asztalt foglalni, mert folyamatosan tele van az étterem. 5 csillag! A szomszédos cukrászda édességeit is teszteltük, mámorítóak. Mindenképp ajànlom!
Bocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/ital
2017. június 15.gyerekekkel járt itt
Már több családi összejövetelt tartottunk itt. A hely előnyből indul, mert a tulajt a család bizonyos tagjai ismerik. Én semleges szemmel is élvezhető helynek tartottam. Bár a felszolgálók türelmetlenek és nagyon forgalmas a hely, viszont az ételek finomak. Külön kiemelném a cukrászda részt, ami csillagos ötöst érdemel.
2017. március 21.a párjával járt itt
Az étterem a zuglói Kassai téren található, külső ránézésre nem is gondolná az ember milyen finom ízekkel találkozhat itt. Mi többször voltunk, a levesek (paradicsomleves, vargányakrémleves), a saláták, a húsételek (pl. sertésszűz vargányával, bélszín) is bejöttek. Nagyon finom a pizzájuk is, ezt is többször próbáltuk.
2016. augusztus 30.családjával járt itt
Régi tervünk, hogy a Bocanovában ebédelünk. Kicsit nehezen jött össze az időpont, de sikerült itt elköltenünk a vasárnapi ebédünket. A felszolgáló eléggé gépies módon vezetett a helyünkre - semmi mosoly. Az ételek kiválóak voltak, mi ugyanis nem pizzázni térünk be, hanem antipasti - pasta - secondi - dolci.
Bocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/italBocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/italBocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/italBocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/italBocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/italBocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/italBocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/ital
Gyenge 2015. november 20.a párjával járt itt
Tavaly voltam itt utoljára, előtte már többször is.

Nem megyek többet, mert a kiszolgálás kifejezetten udvariatlan volt. Az egyik ételt ráadásul masszívan elsózták (ami már túl volt az ízlésbeli határon).

Kár érte, mert a környéken nem sok más lehetőség van és a berendezés is hangulatos lenne amúgy. Gondolom emiatt gondolták azt, hogy bármit megtehetnek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. július 5., üzleti partnerrel járt itt
Előrebocsátom, hogy én kizárólag a kávézóról tudok írni, mert 2 része van a helynek. Nagyon design, nagyon stílus, de egy picit - nagyon átgondolatlan asztal- és székelrendezés. Szinte csak 2 személyre van kitalálva, de a legszűkösebb típusú elrendezést választották. Aki a belső részen ül az nagyon nehezen tud akár a mosdóig is eljutni, pedig én S-es méret vagyok.
Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Nagyon finom olasz ételek, jó érzékkel összeállított étlap, nagyon jó ár-érték arányban. A felszolgáló nagyon kedves volt. Jól néz ki a hely, a stílusa illik az ételekhez. Finomak a desszertek. A szakácshoz be lehet látni, ami tökjó.
Egyedüli negatívum, hogy a limonádé néven inkább felvizezett narancslevelet kaptunk narancs és citrom szeletekkel.
Bocanova Olasz Étterem Budapest - Étel/ital
Átlagos 2014. július 6.családjával járt itt
Másodjára rendeltem pizzát az eredetileg olasz autentikus Bocanova étteremből, de sajnos nem azt kaptam, amire számítottam. Maga az étterem jó úton haladt az elején, amikor még érezni lehetett az eredeti olasz alapanyagok ízét és zamatát, de mára ez a különlegesség sajnos odaveszett.
Bocanova Olasz Étterem Budapest a térképen
1142 BudapestKassai tér 14.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
olasz
diétás ételek
Zene
Élőzene: olasz nyelven olasz dalok
Gépzene: olasz slagerek
1600 Ft (kb. ár)