Briós Kávézó Budapest

SunGarden Wellness Pihenés
Sungarden Hotel Siófok

Briós Kávézó Budapest vélemények

Kiváló 2019. március 12.gyerekekkel járt itt
A Briós remek színvonalas hely, bár őszintén szólva el is feledtem, hogy jártam már itt. Könnyen lehet, hogy tulaj és választékcsere volt, vagy egyszerűen fejlődtek. Tény, hogy most jobb formáját mutatta a hely, mint 4 éve. Jellemző, hogy az egyik legjobb gasztroblog mindenesével futottam össze az emeleten.
Briós Kávézó Budapest - Étel/italBriós Kávézó Budapest - EgyébBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étel/italBriós Kávézó Budapest - Étel/italBriós Kávézó Budapest - Külső képBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - Étel/italBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Egyéb
2017. május 16.egyedül járt itt
A csaknem 3 évvel ezelőtti nem túl pozitív véleményemet időszerűnek éreztem felülvizsgálni, megerősíteni vagy akár cáfolni az friss tapasztalatok alapján. A Briós évek óta működő, de még mindig trendi és közkedvelt bisztró-kávézó az Újlipótváros verőerének számító Pozsonyi úton.
Briós Kávézó Budapest - Étel/italBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - Étlap/itallapBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - EgyébBriós Kávézó Budapest - Étel/italBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - MosdóBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - Étel/italBriós Kávézó Budapest - Külső képBriós Kávézó Budapest - Külső képBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - Külső képBriós Kávézó Budapest - Külső képBriós Kávézó Budapest - BelsőBriós Kávézó Budapest - Étel/italBriós Kávézó Budapest - Egyéb
2016. szeptember 1.egyedül járt itt
Rendkívül barátságos környezetben lévő hangulatos hely. Az ételek minősége az elmúlt években rengeteget romlott,szépen feldíszített cicomázott, de ízük jó indulattal is átlagosnak mondható,az árak budapesti viszonylatban is magasnak mondhatók. Kávé jó minőségű,ára átlagos.
2016. január 13.a párjával járt itt
A Briós egyike a Pozsonyi út megannyi jó-közepes egységének. Véletlenszerűen leltünk rá, a La Mimosaból igyekeztünk a Szent István körúti postára, mondtam a páromnak, hogy ide azért még jó lenne betérni. Ő már nem volt éhes, de én rendeltem egy süteményt (málnás túrótortát), ami korrekt volt, jó, de nem kiugró.
Átlagos 2014. szeptember 10.barátokkal járt itt
A Briósról hallom az egyik legtöbb véleményt a környéken lakó ismerősöktől, pro és kontra, ezek után személyesen is leteszteltem. Bármely napszakban jártam erre, mindig vannak vendégek, jó időben a teraszon is sokan ülnek kinn, de benn is vannak asztalok, és a galérián még egy gyereksarok is van a kicsiknek, azaz a hely mindenképpen gyerek- és családbarát, ez pozitívum.