Buda Gourmet Budapest

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Buda Gourmet Budapest vélemények

Kiváló 2022. június 19.barátokkal járt itt
Bár szó szerint Budapest másik végén lakunk, örömmel jövünk ide, mert az ételek mindig finomak, a hangulat kellemes (bele értve a felszolgálók hozzáállását, szeretem a vicces, de nem tolakodó stílusukat). Nem utolsó sorban, és lényeg, hogy NINCS kötelező SZERVÍZDÍJ! !
Kiváló 2022. január 23.gyerekekkel járt itt
Jártunk már itt családi ebéden szintén svédasztalos étkezésen, de akkor nem okozott a család körében teljesen osztatlan elégedettséget, pontosabban a szüleim mindig a Trófeát preferálták, így a földrajzi közelség és a törzsvásárlói kedvezmény, gyerekkedvezmény miatt oda jártunk inkább.
Buda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étlap/itallapBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - MosdóBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Külső képBuda Gourmet Budapest - Külső képBuda Gourmet Budapest - Étlap/itallapBuda Gourmet Budapest - Étlap/itallapBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Külső képBuda Gourmet Budapest - Külső képBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Külső képBuda Gourmet Budapest - Külső képBuda Gourmet Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2020. június 16.családjával járt itt
Meglepetés volt a terem lépcsőzetes kialakítása, így szeparáltabbak az asztalok. Nekem kényelmetlen volt a túl magas asztal, valamint a szorosan összeérő fotelok a svédasztalos vacsoránál. Az előételek kiválóak. Ízléses tálalás, bő választék,különleges, izgalmas ízvilág. Ezek után a levest kihagytam.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. szeptember 19.barátokkal járt itt
Kedves, figyelmes kiszolgálás, finom és bőséges ételválaszték. Ar/érték arányban is kiválo
Biztos, hogy megyünk még.
Bátran ajánlom!
Kiváló 2019. április 13.a párjával járt itt
Az Országos Étterem Hét fővárosi résztvevői közül idén kategóriájában ezüstérmes lett a Buda Gourmet Bistro. A győztesek „extra hetére” választottuk ki a fantáziadús, érdekes fogásokból álló menüajánlatot. Először jártunk itt. Maga a helyiség a neten látott képeken nem nagyon tetszett, egy nagy hodálynak tűnt.
Buda Gourmet Budapest - Külső képBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. december 7., kollégákkal járt itt
Évzáró bulinak indult, csapatostól mentünk, én személy szerint nagy reményekkel. Szeretem az ilyen jellegű éttermeket, sajnos azonban itt azt tapasztaltam, hogy a Trófea éttermek farvizén próbálnak evickélni, számomra sikertelenül. A kínálat elég szegényes, a külön grillezésért külön fizetni, külön italcsomag, külön minden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 3.gyerekekkel járt itt
Többször voltam már Óbudai helyeken, sőt 20 éve nekem is volt itt éttermem. Sőt tavaly is itt tartottuk a kislányom és vejem születésnapját, egy másik helyen. Most is Ők választottak helyet és nem csalatkoztunk. Egy elegáns, terjedelmes, kényelmes étterembe tértünk be. Az étterem, svédasztalos jellegű, remek választékkal,kitűnő italkínálattal,és udvarias kiszolgálással.
Buda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Étel/ital
2018. március 28.egyedül járt itt
Viszonylag gyakran járok ebédelni ide, Utoljára III. 21. én voltam a vendégük. A kiszolgálás figyelmes volt, de az étel és desszert választék a szokottnál szegényesebb volt. Korábban még a 14 óra körül elfogyott ételeket is pótolni szokták, most a kacsahús hiányzott, csak a köretéből maradt.
Remélem, nem romlik tovább a színvonal.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. január 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon változatos és finom ételek,nagy választék.Babával sem gond,mert bababarát a hely és a 9 hónapos baba is tudott enni (rizs,húsleves stb).Árban nagyon kedvező.
A pincérek kedvesek,figyelmesek
2017. november 25.gyerekekkel járt itt
Szinte telt ház volt, mégis egy foglalt asztalt felszabadítottak részünkre. Kedvesen elmagyarázták hogy működik a rendszer. A svédasztalos ételválaszték bőséges, de a minőségen sokat rontott, hogy éppen csak langyosak voltak. A grillezett zöldségek és húsok csak félig voltak megsülve, ami a zöldségeknél nem annyira, viszont a húsoknál nagyon zavaró volt.