Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest

Így is ismerheted: Buja Disznó(k)
Ez a hely megszűnt!

2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest vélemények

2020. január 14.egyedül járt itt
Egyik nap úgy határoztam, hogy itt ebédelek, már régen ki akartam próbálni az éttermet. Miután a rántott húst nem annyira szeretem, mint amennyire egészségtelen, a szalontüdő mellett döntöttem. Serpenyőben érkezett az étel, mikor rövid várakozás után a keresztnevemet kiáltották. Kiválóra sikerült a minősége, az adag is elfogadható nagyságú.
2018. július 7.a párjával járt itt
Végre eljutottunk Bíró Lajos mester Hold utcai piacon lévő kajáldájába is. Több ok miatt is adódott a párhuzam egy másik, szintén alapvetően rántotthúsáról elhíresült, bádogról nevezett piaci kajáldával. A médiatámogatottság mindkét helynek abszolút megvan, szerintem nem is tudnék mondani még két olyan piaci falatozót, amelyeket ennyire nyom a média, élükön B.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 14.a párjával járt itt
Végre mi is eljutottunk ebbe a klassz street food vendéglátóipari egységbe. Természetesen a híres rántott húst kóstoltuk meg. Valóban nagyon finom, abszolút a régi vasárnapi ebéd feeling jött elő. A húsi irdatlan nagy, a krumpli saláta viszonylag kicsi. . . miután csak ettük , ettük és ettük. . . sikerült az egész szeletet megenni.
Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Külső képBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Külső képBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Külső képBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. március 10.barátokkal járt itt
A korábbi sírnivaló rántotthúsos tapasztalatok után nagyon kellemes élményben volt itt részem. A rántott húsos szett egy hatalmas szelet húsból és egy kisebb tálcsika krumplisalátából áll (egyébként nem lenne rossz, ha volna lehetőség egy fele ekkora hús - dupla ekkora krumplisaláta szettet választani); a hús nagyon finom, bár talán egy picit lehetett volna sósabb, viszont a krumplisaláta mennyei volt.
2015. december 2.barátokkal járt itt
35 dekás, a deszkáról 2 oldalt lelógó rántott sertésszelet - ember legyen a talpán, aki megbirkózik ekkora adaggal. Jár hozzá egy kis adag burgonyasaláta is, mindez 2100 Ft-ért. Ebédidő vége felé voltunk, de még akkor is sokan voltak/jöttek. Finom volt. Kóstoltuk még a szalontüdőt (kiváló) és a rántott disznófület tartárral (érdekes).
2015. november 22., kollégákkal járt itt
A Hold utcai piac galériaszintjének újabb étkezdéje, ahol A Séf utcájához hasonlóan szintén Bíró Lajos mesterséf a tulajdonos. A megnyitást követően elég nagy és pozitív sajtóvisszhangot kapott a hely, Pár hetet kivártunk a látogatással, mert az első időkben folyamatos tömegnyomor volt tapasztalható a Buja Disznók háza táján.
Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Külső képBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Külső képBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Külső képBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italBuja Disznók - Belvárosi Piac Budapest - Belső
Kiváló 2015. november 4.barátokkal járt itt
A Buja disznók pont olyan, mint a híre. B. Lajos újabb zseniális ötlete, melynek értelmében „A Séf utcája” tőszomszédságában megnyitott egy elsősorban rántott húsokra összpontosító kifőzdét a Hold utcai vásárcsarnok emeletén. A hús hatalmas és jól készült, finom hozzá a krumplisaláta.