Így is ismerheted: Sportbisztró - Szőnyi út

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

BVSC Sportbisztró Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. május 11.a párjával járt itt
A heti menüt már vasárnap délután olvashatod a honlapjukon vagy a FB-on. Ebből a három fogásos menüsorból minden héten a bőség zavarával küszködve kell választanunk. (Nagyobb gondunk soha ne legyen! :)
Délelőtt telefonon leadjuk a rendelést és dél tájban már hozzák is a csomagot. Fizetni lehet bankkártyával is a futárnál.
2019. június 25.a párjával járt itt
Mostanában többször jártam a BVSC Sport bisztróban. A személyzet gyorsan , a vendégre figyelve dolgozik. Ettem már étlapról, és "csak" menüt is. Az ételek ízletesek, a menü levessel, főétellel, desszerttel pont elegendő. Ha csak a menü második fogását kéri valaki, akkor marad még hely a gyomrában. Az árak átlagosak.
BVSC Sportbisztró Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. március 5.egyedül járt itt
Ide még visszajövök, írtam korábban. És igen, lassan 1 éve már rendszeresen járok ide. Bőven rászolgáltak tehát az értékelés frissítésére. Örömmel mondhatom hogy minden kategóriában felfelé korrigálok, és a korábbi jó minősítést most kiválóra módosítom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2018. április 11.családjával járt itt
2017 nyarán végre megnyitotta a Pálya étterem helyén a BVSC a saját éttermét. Kellett ide egy jó kis hely…úszás után hiányzott, hogy nincs hova betérni falatozni. A párom rántott sajtot evett, ami rendben volt, de ez egy alap elvárás - bárhol. Idősebb rokonunk pizzát rendelt - ezt mi is megkóstoltuk - vékony tésztájú , jól sütött és a feltét finom.
BVSC Sportbisztró Budapest - Étel/italBVSC Sportbisztró Budapest - Étel/italBVSC Sportbisztró Budapest - Étel/ital