Café Kör Étterem Budapest

Hotel Villa Völgy Eger
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Café Kör Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2019. november 21.gyerekekkel járt itt
Hosszú évek óta a kedvenc éttermünk. Családi ebédeket és külföldi ügyfelekkel céges vacsorákat mindig itt rendezünk. A kisgyerekkel érkezőket is szívesen fogadják. Az ételek minőségi alapanyagokból készülnek, a pincérek udvariasak, készségesek, beszélnek idegen nyelveket. A választékban mindig található magyaros étel is, amit a külföldiek általában keresnek.
2016. március 1.egyedül járt itt
A Café Kör egyike a nagy túlélőknek. Húsz esztendeje, amikor első ízben jártam itt, alig fértünk be, a mellékhelység melletti kétszemélyes asztalnál szorítottak nekünk helyet. Jó volt a kiszolgálás, egyedi a hangulat és tisztesek az étkek.
Café Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étlap/itallapCafé Kör Étterem Budapest - BelsőCafé Kör Étterem Budapest - BelsőCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - Étel/italCafé Kör Étterem Budapest - BelsőCafé Kör Étterem Budapest - EgyébCafé Kör Étterem Budapest - Külső képCafé Kör Étterem Budapest - Étlap/itallapCafé Kör Étterem Budapest - Étel/ital
2014. december 13.a párjával járt itt
Barátnőmmel ebédeltem, neki kedvenc helye. Szerintem pici, zsúfolt,kényelmetlen. Az asztalhoz csak széttett lábakkal lehet leülni. . . A közönsége politikusok, külföldiek, öltönyösök.
A konyhája jó, de semmi extra, ehhez képest drága. Asztalfoglalás nélkül esélytelen vagy.
A tulaj mindig ott van, szeme a dolgozóin, akik remek pincérek.
2014. február 14., kollégákkal járt itt
Ez a hely a főnököm törzshelye, és pár alkalommal én is ebédeltem itt vele. Hétköznaponként ebédidőben ettünk itt, asztalfoglalás mindig szükséges. Az ételek finomak, ízletesek, jó alapanyagokból készültek, nem túl nagy a választék. Nekem a hely egy kicsit sznob, tipikusan a jól kereső magyar és külföldi öltönyös üzletemberek találkahelye, nem érzem annyira barátságosnak, felszabadultnak.
Café Kör Étterem Budapest - Külső képCafé Kör Étterem Budapest - BelsőCafé Kör Étterem Budapest - Külső képCafé Kör Étterem Budapest - Külső képCafé Kör Étterem Budapest - Külső képCafé Kör Étterem Budapest - Külső képCafé Kör Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 12., csoporttal járt itt
Mexikóból érkezett kollégánkat hívtuk meg vacsorára ebbe az étterembe, amely tökéletes helyen található a Bazilika tövében. Kiváló helyszínnek bizonyul külföldiek számára mert magyaros ételek közül bőségesen lehet választani, akár menü formájában is. Erről be is bizonyosodtam a körülöttünk ülő külföldi vendégek hallatán. Az étterem szűkös és kissé zavaróan hangos, zsúfolt.
Café Kör Étterem Budapest a térképen
1051 BudapestSas u. 17.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • kisállat bevihető
magyar, nemzetközi