Cafe Smúz Budapest

Thermal Panzió Igal
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.17-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Cafe Smúz Budapest vélemények

Átlagos 2020. október 15.gyerekekkel járt itt
Egy hideg októberi vasárnap betértünk a kávéházba a közelben tett sétánk zárásaként. Szép helyen fekszik, a megjelenése elegáns. A belső is harmónikus, a kiszolgálásra sem lehetett panaszunk. A kért forró csoki tálalása ízléses, azonban egyikünknek sem ízlett négyünk közül. Az ára meglehetősen borsos, 1500 Ft, ezért már jót is ihattunk volna.
2016. január 7., kollégákkal járt itt
A Parlament látogatóközpontjának közelében, a 2-es villamos megállójával szemben található egy saroképületben a Smúz, amelynek az az érdekessége, hogy a Balassi Bálint utcai bejáraton belépve egy virágboltba érkezünk, ahol gyönyörű csokrok, orchideák, cserepes növények fogadnak, majd az L alakú helyiség hátsó traktusa már egy kávézóként funkcionál.
Cafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - Étel/italCafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - Külső képCafe Smúz Budapest - Külső képCafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - Külső képCafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - Külső képCafe Smúz Budapest - Külső képCafe Smúz Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. október 16.a párjával járt itt
Virág, kávé és bor. Meg ki tudja, talán egyebek is vannak itt, engem a kávé érdekelt, mert a párommal voltam, aki kávérajongó, én meg szeretek bármit kipróbálni, megízlelni, amiben kifinomultság van. Márpedig a kávéban van. A Smúz caféban nagyon jó kávét főznek, koncentrált, harmonikus, a laikus is érzi, hogy ez jobb, mint a kávék bő 90%-a.
Cafe Smúz Budapest - BelsőCafe Smúz Budapest - Külső kép