California Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest

3,6
kávézó - kávéház, szendvicsbár
California Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest
California Coffee Company - Liszt Ferenc tér BudapestCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

California Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest vélemények

2020. március 8.a párjával járt itt
Nem szoktam én öltönyben kávéházba járni, de ez a nap más, mint a többi. Valentin napon színházba vittem a párom. Előtte volt még elegendő időnk, hogy a Liszt Ferenc téren betérjünk egy kávé-süti kombóra a California Coffee Company-ba. Csalódnunk kellett, hogy pont Valentin napon ilyen gyér volt a sütemény választék.
California Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - Külső képCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - Étel/ital
Átlagos 2016. augusztus 21.egyedül járt itt
A California Coffee Company nekem az amerikai életérzést juttatja eszembe. Olyan ez a lánc a kávéban, mint a gyorséttermek terén a McDonalds' vagy a Burger King. Mindegy, hogy melyikbe mész be, ugyanaz a színvilág, dizájn, étel- és italkínálat fogad. Uniformizált kávézó egy uniformizált világban. . .
California Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - Külső képCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - EgyébCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - EgyébCalifornia Coffee Company - Liszt Ferenc tér Budapest - Külső kép