Cayman Étterem & Pizzéria Budapest

étterem, pizzéria
Cayman Étterem & Pizzéria Budapest
Cayman Étterem & Pizzéria BudapestCayman Étterem & Pizzéria Budapest
Cayman Étterem & Pizzéria BudapestCayman Étterem & Pizzéria Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Cayman Étterem & Pizzéria Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 27.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek,hatalmas választék!Hangulatos étterem! Kedves,udvarias a személyzet!Csak ajánlani tudom mindenkinek!Aki erre jár,mindenképpen próbálja ki!
2023. augusztus 30.a párjával járt itt
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás rendben, a felszolgálók profik, kézségesek. Nekünk bejött, ajánlom mindenkinek.
2055
Átlagos 2023. június 28.egyedül járt itt
Vannak itt szerethető meg nem olyan nagyon boldog dolgok is. A Béke téren leszálltam a villamosról, kutattam valami étterem után, aztán a telefon ezt mutatta. Pár méter a Lehel úton, tényleg. Nem valami előkelő környék, olyan félig-meddig átépült Angyalföld éppen.
Cayman Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - MosdóCayman Étterem & Pizzéria Budapest - MosdóCayman Étterem & Pizzéria Budapest - EgyébCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 9.családjával járt itt
egy meleg nyári estén jártunk itt, 4 felnött. , elsö látogatásunk ebben az étteremben. A teraszon kaptunk helyet, vállalva a közeli utcai zajt. A kiszolgáló az italok felszolgálása után "elfelejtett" bennünket, majd jó idö után jött, meglepetéssel hogy még nem vette fel a vacsorarendelésünket.
Átlagos 2017. június 14.családjával járt itt
Kívülről hangulatos jó hírű étterem, mely rejt pár apró de kellemetlen hibát. Az kiülős terasz nagyon jó, leszámítva a 2 méterre lézengő drogos csöveseket és a hatalmas zajt. (elnézést kérek) A kiszolgálókon látszik, hogy megválogatják kikkel kedvesek és kikkel nem. Többször is jártunk itt ez állandó tapasztalat. Az ételek minőségével nincs gond. Sőt van kimondottan kedvenc pizzánk is.
2016. szeptember 22.egyedül járt itt
Angyalföld forgalmas részén, a Béke tér és a Nyírő Gyula Kórház szomszédságában található étterem, néhány évvel ezelőtt épület lakóparki épület utcaszintjén. Az étteremnek körbekerített, napfénytetős külső terasza is van, amely a jelentős autós forgalom miatt kissé zajos. A benti rész kellemes, mediterrán hangulatú, fiatalos, szellős.
Cayman Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Külső kép
2014. április 17.barátokkal járt itt
Barátnőmmel már 2 alkalommal jártunk ebben az étteremben, mely egy lakópark aljában található, késő tavasszal ill. nyáron pedig nyitott nagyon hangulatos terasszal várja vendégeit. Az ételek ár-érték arányát átlagosnak mondanám, azonban a házi limonádé ára igen csak meglepett.
2014. február 6.a párjával járt itt
Néhány alakalommal jártunk itt ebédelni a párommal. Nagyon kellemes kis hely, új építésű lakótömb aljában helyezkedik el, a berendezése is fiatalos. Az egyik végében kényelmes fotelek vannak, ahová az ember beülhet a barátaival egy kávéra, italra beszélgetni, nyáron kiülési lehetőség is van az étterem előtti téren.