Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. február 26.barátokkal járt itt
Többször olvastam róluk, sokáig nézegettem csak- de mióta először be is tértem és megkóstoltam visszatérő vendégük lettem, sohasem csalódtam. Már a kirakat, az üzlet környezete gyönyörű, kívül belül minden tökéletes. Kényezteti a szememet a beltér, a kültér, a szépséges csészék, a dobozok, és nem utolsósorban az isteni finom macaronok.
Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest - EgyébChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Egyéb
Kiváló 2021. június 13.egyedül járt itt
Nyitás óta tartják ugyanazt a magas színvonalat, hazánk talán legjobb macaron lelőhelye továbbra is, már évek óta igaz ez rájuk. A sikertől nem szálltak el, folyamatosan "kreatívkodnak" és születnek újabb ígéretes íz-kombinációk. Mivel hazai vendégkörük is jelentős, így a külföldi turisták elmaradása ellenére sem kellett bezárniuk.
Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Külső képChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - EgyébChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - BelsőChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - BelsőChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Külső képChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - BelsőChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - BelsőChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - BelsőChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - BelsőChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - BelsőChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. október 8.egyedül járt itt
Többször jártam már itt, értékelést is írtam. Ha jövök, fotózok, folyamatosan töltöm fel az újabb fotókat ide is. Érdemes talán aktualizálni az árakat. Jelenleg a legolcsóbb macaron 430 Ft, a különlegesebbek 490 Ft-ba kerülnek. Legutóbbi kóstolások: citrom-levendula, illetve a Petit Prince névre keresztelt rózsa-eper-mandula.
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
A nagy macaron-őrület hevében olyan sok a szinte ehetetlen macaron. A Chez Dodo üdítő kivétel! Ötletes és isteni ízkombinációkat alkotnak. Látszik és érződik, hogy a Tulajdonos szívvel-lélekkel van benne ebben a bájos kis belvárosi cukrászdában. A hangulat macaronokhoz illően cukormázasan színes, nagyon csajos (ez egy pasinak esetleg kicsit ijesztő lehet) de kedvesen ízléses.
Kiváló 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
Budapesten itt lehet kapni a legfinomabb macaront. Az ára ugyanannyi, mint pl. a Sugar Shop-ban, de ezek a sütik érezhetően finomabbak, és különlegesebbek. Nagyszerű a minőség, sokszor jártunk már itt. Az eladók kedves fiatalok, mindig csak jó élmények érnek itt, akárhányszor voltam eddig. Szerintem érdemes kipróbálni annak, aki szereti a minőségi dolgokat.
Kiváló 2015. június 8.egyedül járt itt
A Sas utcában, a Belváros új sétálóutcájában egymást érik a különböző vendéglátóhelyek. Többször is elsétáltam úgy a kirakat előtt, hogy fel sem tűnt a hely létezése, de mivel célirányosan mentem, így már nem okozott gondot megtalálni. Ez egy olyan cukrászda, ahol elsősorban macaront lehet kapni, melyet ott helyben készítenek el.
Kiváló 2015. március 23.családjával járt itt
A Chez Dodonak igen jó a híre, és nem méltatlanul. Adnak macaronokat kóstolni is negyedbe-félbe vágva, éltünk is a lehetőséggel. A kiváló macaronokon kívül vannak croissant-ok és még egy-két desszert, mi egy canelé-t ettünk (290 ft! ), ami érdekes, általunk eladdig nem ismert desszert volt, ki kell próbálni mindenkinek.
Chez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Étel/italChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - BelsőChez Dodo Macarons & Cafe Budapest - Külső kép