Csülök Vendéglő Budapest

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Csülök Vendéglő Budapest vélemények

2022. június 28.egyedül járt itt
Újpest külsőbb részén, a Megyeri temető közelében található családias, tradicionális étterem, amely a környékbeliek körében évek óta nagy népszerűségnek örvend. Az odatalálásban a GPS mellett - a több helyütt elhelyezett útbaigazító táblák segítettek. A fedett teraszos étterem egy kis lakótelepi ház aljában kapott helyet, parkolási lehetőség bőségesen akad.
Csülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 79 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 990 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. november 3.gyerekekkel járt itt
Az Újpesti temető mögött található az étterem, ahova a halottak napi temető látogatásután betértünk, nem volt könnyű megtalálni. egy lakótelepi ház földszintjén található. igazi kockás abroszos külvárosi hely, finom házias étkekkel. LIbanyaklevest , halfatányárost, hercegnő csirkemellet ettünk, mindegyik étel jól sikerült.
Csülök Vendéglő Budapest - Étel/italCsülök Vendéglő Budapest - BelsőCsülök Vendéglő Budapest - Étel/italCsülök Vendéglő Budapest - EgyébCsülök Vendéglő Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. április 27.barátokkal járt itt
Kedvenc vendéglőnk Újpesten a Csülök Vendéglő már vagy 20 éve. Minden évben többször is ellátogatunk ide, különösen tavasztól őszig amikor jó időben ki lehet ülni a teraszra. Mindig nagyon finomakat ettünk, kedvencünk a csülkös bableves és a túrós palacsinta, de nagyon finom a juhtúrós sztrapacska is.
Kiváló 2018. április 14.családjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet, már többször ettünk itt. Számunkra amolyan "visszatérős" hely. Az ételek nagyon finomak, mindig másokat szoktunk kipróbálni, de még soha nem csalódtunk. A személyzet kedves, jó és gyors a kiszolgálás. Érdemes foglalni hétvégén, mert hétvégente majdnem mindig teltház van. Jó időben kint is lehet helyet foglalni, nagyon hangulatos! Szeretjük!
Kiváló 2017. november 3.a párjával járt itt
Már a második alkalommal jártunk ebben az étteremben és most sem csalódtunk benne. Kedvesen és barátságosan fogadtak minket és a kiszolgálás kifogástalan volt. A rendeléstől az étel felszolgálásig emberi idő telt el nem kellett túl sokat várni, nagyon finom volt és bőséges, nem kicsi adag amivel nem lakunk jól. Tiszta és hangulatos hely csak ajánlani tudom.
2068
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 233 városban járt márFelfedező - 253 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2068 feltöltött kép
2017. szeptember 16.barátokkal járt itt
Már kétszer jártunk itt. A halászlé igazán nagyszerű, szálkamentes, éppúgy a roston hal is. Ügyes szakács, mert ez csak a jobb helyeken van így. Az étterem hangulatát tükrözik a fotók, a valóságban is ilyen kedves hely. A pincérek voltak kissé disztingváltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Átlagos 2016. február 22.családjával járt itt
Az emlékünkben egy kellemes étterem szerepelt, finom ételekkel. Anno isteni finom csülök tálat ettünk itt. Most sajnos csalódnunk kellett. Rossz helyet kaptunk, az étterem és a „forgalom” közepén. Mindenki rajtunk keresztül mászkált. Az ételek mikrózva, inkább menza szintűek. Az adagok irreálisan nagyok, a párom kb.
2014. november 24.a párjával járt itt
Könnyen megtalàltuk az éttermet,nagyon jól lehet parkolni. Mi nagy csülök tesztelők vagyunk, ahol van azt esszük.. A csülök finom volt, de a pékné burgonya sülhetett volna még kicsit. Alapvetően nem rossz, a pincérek kedvesek. Ha arra jàrtok ugorjatok be!
2014. október 8.családjával járt itt
Nagyon kellemes vacsorát fogyasztottunk el családommal, ebben a kellemes hangulatú kis helyen.
Régebben sokat jártunk ide és egyik este párommal úgy döntöttünk elvisszük szüleimet vacsorázni.
Nem csalódtunk a helyben és az ételekben sem, és mint az étterem neve is mutatja csülökben verhetetlenek :)
2014. június 16.a párjával járt itt
Jópár évvel ezelőtt, mikor a közelében laktunk, gyakrabban látogattuk az éttermet a nagyon kedves kiszolgálás, a családias környezet és nem utolsósorban a házias ízek miatt. Idén tavasszal szülinap alkalmából döntöttünk úgy, hogy nosztalgiából visszatérünk régi kedvenc éttermünkbe. Nem csalódtunk, sőt. . . .