Cupákos Budapest

2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

Cupákos Budapest vélemények

2020. február 1.barátokkal járt itt
A Cupákos egy belevaló, vagány, húscentrikus hely, amint arra a neve is következtetni enged. Jómagam egy spórlós pillanatomban mentem ide be egy jóbaráttal és éhes sem voltam nagyon, így a napi ajánlattal éltem, hagymás-zsíros lángost kértem és bablevest, előbbi három szép kis lángost takart, amint a képen is látható.
Cupákos Budapest - Étel/italCupákos Budapest - Étel/italCupákos Budapest - Étel/italCupákos Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Átlagos 2019. március 21.a párjával járt itt
Több helyen ( TV-ben, NET-es értékelésekben és cikkekben) hallottunk/olvastunk már erről a bisztróról. Leginkább dicsérik ezt az éttermet, ezért mi is rég ki akartuk próbálni. Így amikor arra volt dolgunk, betértünk egy ebédre. Csalódás volt. A felszolgálás vegyes, mert a hölgy nagyon kedves volt, a férfi pincér viszont mogorva.
Cupákos Budapest - Étel/ital
2017. augusztus 14.egyedül járt itt
Új nyitású, főleg húsfókuszú bisztró, egyszerű, letisztult, de trendi környezetben, kicsit piaci falatozó vagy csarnok hangulatú - legalábbis az ülőhelyek -, de nem retró, nem szocreál. Ha jól emlékszem, a Méter nevű ivó volt itt előttük, Dob utca - Kazinczy sarok, a pesti vigalmi negyed közepe.
Cupákos Budapest - Étlap/itallapCupákos Budapest - Étlap/itallapCupákos Budapest - EgyébCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - Étlap/itallapCupákos Budapest - Étlap/itallapCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - MosdóCupákos Budapest - Étel/italCupákos Budapest - Étel/italCupákos Budapest - Étel/italCupákos Budapest - EgyébCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - BelsőCupákos Budapest - Étlap/itallapCupákos Budapest - Étlap/itallapCupákos Budapest - Étlap/itallapCupákos Budapest - Étel/italCupákos Budapest - Étlap/itallap
Átlagos 2017. július 6.barátokkal járt itt
Barátnőmmel látogattuk meg az éttermet, vegyes érzésekkel távoztunk. A hely hangulata bájosan retro, régi talponálló hentes üzlet pecsenyesütőjére emlékeztet! A választék pont megfelelő, ár-érték aránnyal sincs baj az ételek tekintetében. Ezt ellensúlyozandó az italok ára jóval magasabb.