Czakó Kert Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Czakó Kert Budapest vélemények

2022. augusztus 5.barátokkal járt itt
Ismerős hely, gyakran járunk oda a szombat-vasárnapi piacra és már többször reggeliztünk, ebédeltünk ott. Most reggelizni voltunk, több volt a külföldi vendég, mint a hazai, de ez érthető is, mert 3000 alatt nem nagyon lehet tartani, ha kávét, teát, vagy egy szuper friss limonádét szeretne inni valaki.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2022. június 28.barátokkal járt itt
Sok mindent tud ez a hely egyszerre. Például szombaton és vasárnap délelőtt termelői piac (is). Pékség. Remek reggelizőhely. Saját cukrászatuk van. Nyáron fagyizhatsz. Ebédhez vagy vacsorához (vagy csak úgy) válogathatsz az itallapról a borok, sörök, limonádék közül. Ó, és ez még nem minden, a delit majdnem kifelejtettem.
Kiváló 2019. november 1.barátokkal járt itt
A Czakó kert a maga nemében egyedülálló multifunkcionális egység, egy helyen minőségi pékség, fagyizó, önkiszolgáló kert-bisztró, kiemelkedő desszertszalon, reggeliző, piac és hagyományos étterem. Mint a honlapról megtudhatjuk, ez a Tabán legöregebb fennmaradt épülete, a Naphegy egykori vincellérháza szőlőskerttel, borospincével, ahol saját borok érlelődnek.
Czakó Kert Budapest - Étlap/itallapCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - BelsőCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étlap/itallapCzakó Kert Budapest - Étlap/itallapCzakó Kert Budapest - EgyébCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Étel/ital
Átlagos 2018. október 28.a párjával járt itt
Kellemes elhelyezkedés, szépen kialakított bisztró vendéglő, valós kerthelyiséggel,nem forgalnas út mellett a járdán ücsörgős. Az ételadagok kicsik, nem kiemelkedő mínőségűek,sőt amit mi ettünk gyenge volt, pedig lehetne jó, mert ötletes a kínálat.
Kiváló 2017. április 6.egyedül járt itt
Teljesen véletlenül vetődtem erre, a Citadellán tett kirándulás után ereszkedtem le a hegyről. Ilyet elképzelni sem lehet. A magas fehérre meszelt téglafal mögött egy régi parasztház udvarára csöppenünk (Buda, 1. kerület, 2017-et írunk! ). A kertben dúsan zöldellnek a gyümölcsfák és a szőlőlugasok.
Czakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - MosdóCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Étel/italCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Külső képCzakó Kert Budapest - Külső kép