1072 Budapest, Dohány u. 5/b

Szo 12:00-23:00
V 12:00-20:00
pizzéria, ételbár
olasz
kemencében sült fogások ...
magyar, angol, német, Holland
ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Heineken, Soproni

Den Haag Pizzéria Budapest képei

Den Haag Pizzéria Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Évek óta működő étterem és söröző a Dohány utca elején, a Zsinagóga közelében. A nevén kívül - Hága holland neve - egyéb hollandiai vonatkozást nem fedeztem fel, az étlapon népszerű olasz ételek találhatóak: pizzák, tészták, 3-3 leves és desszert. Kommersz sörök a csapon: Soproni, Heineken, Edelweiss. A többi ital is a kommersz vonalon mozog, árak mérsékeltek.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A holland név ellenére egy kocsmának álcázott olaszos hellyel van dolgunk. Sokkal jobban megéri itt enni, mint inni. A kiszolgálás rendkívül udvarias, viszont nem gyors. Sörből csak üvegest, a csapolt vizes. Viszont a pizzák és a tésztaételek nagyon jók. Az anyag minőségével nem spórolnak, bár az adagok kicsit kicsik.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közlekedés szempontjából nagyon jó helyen van. A pizzájuk isteni finom. A tésztája belül puha, kívül ropogós, finom friss feltétekkel megszórva. A menük is jó árban vannak, sokkal jobban megéri minőségben és mennyiségben is, sőt árban is itt ebédelni mint egy gyorsétteremben. Ha az Astorián járok ebédidőben és megéhezem, akkor ide mindig szívesen beugrom.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.944 - 27.404,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Kiss Vendégház
Kemence
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Den Haag Pizzéria BudapestX