Den Haag Pizzéria Budapest

2024.12.25-ig
Kristály Imperial Hotel Tata

Den Haag Pizzéria Budapest vélemények

2019. május 18.egyedül járt itt
Évek óta működő étterem és söröző a Dohány utca elején, a Zsinagóga közelében. A nevén kívül - Hága holland neve - egyéb hollandiai vonatkozást nem fedeztem fel, az étlapon népszerű olasz ételek találhatóak: pizzák, tészták, 3-3 leves és desszert. Kommersz sörök a csapon: Soproni, Heineken, Edelweiss.
Den Haag Pizzéria Budapest - Külső képDen Haag Pizzéria Budapest - BelsőDen Haag Pizzéria Budapest - BelsőDen Haag Pizzéria Budapest - Étel/italDen Haag Pizzéria Budapest - Étel/italDen Haag Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDen Haag Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDen Haag Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDen Haag Pizzéria Budapest - BelsőDen Haag Pizzéria Budapest - BelsőDen Haag Pizzéria Budapest - EgyébDen Haag Pizzéria Budapest - Külső képDen Haag Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDen Haag Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDen Haag Pizzéria Budapest - Külső képDen Haag Pizzéria Budapest - Külső képDen Haag Pizzéria Budapest - Külső képDen Haag Pizzéria Budapest - Külső képDen Haag Pizzéria Budapest - Külső képDen Haag Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDen Haag Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDen Haag Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDen Haag Pizzéria Budapest - Külső kép
Kiváló 2013. április 18.barátokkal járt itt
A holland név ellenére egy kocsmának álcázott olaszos hellyel van dolgunk. Sokkal jobban megéri itt enni, mint inni. A kiszolgálás rendkívül udvarias, viszont nem gyors. Sörből csak üvegest, a csapolt vizes. Viszont a pizzák és a tésztaételek nagyon jók. Az anyag minőségével nem spórolnak, bár az adagok kicsit kicsik.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
Közlekedés szempontjából nagyon jó helyen van. A pizzájuk isteni finom. A tésztája belül puha, kívül ropogós, finom friss feltétekkel megszórva. A menük is jó árban vannak, sokkal jobban megéri minőségben és mennyiségben is, sőt árban is itt ebédelni mint egy gyorsétteremben. Ha az Astorián járok ebédidőben és megéhezem, akkor ide mindig szívesen beugrom.
Den Haag Pizzéria Budapest a térképen
1072 BudapestDohány u. 5/b
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo