Devil's Prézli Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Devil's Prézli Budapest vélemények

2019. április 14.egyedül járt itt
Közelmúltban nyitott rántott húsos, illetve rántott húsos szendvicses falatozó a Lövőház utcában, elég élénk marketinggel. Picinyke, szűk hely, hosszanti irányban megfelezve, balkézről végig a pult, mögötte a sütőhelyek, jobbról a fal mentén a könyöklőknél lehet enni, maximum négyen lehet elférni, viszont jó időben ki lehet ülni a teraszra.
Devil's Prézli Budapest - BelsőDevil's Prézli Budapest - Étel/italDevil's Prézli Budapest - Étlap/itallapDevil's Prézli Budapest - BelsőDevil's Prézli Budapest - Külső kép