Taverna Dionysos Étterem Budapest

Taverna Dionysos Étterem BudapestTaverna Dionysos Étterem Budapest

Taverna Dionysos Étterem Budapest bemutatkozása

DIONYSOS TAVERNA
Budapest
Dionysos 1993 szilveszterén költözött a pesti Duna partjára, hogy elbűvölje városunk lakóit a görög konyha remekeivel és szőlőskertjeinek zamatos borával.
Azóta, városunk egyik kedvence lett. A kékre festett ajtón belépve, egy görög kisváros utcáin találjuk magunkat.

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő - Wellness csobbanás előfoglalással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Taverna Dionysos Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 10.barátokkal járt itt
Minden görög: a berendezés, az ételek, az italok, a zene, a hangulat. Tényleg még a legapróbb részletre is figyelnek. Nagy a hely, de az ügyes elrendezésnek köszönhetően nem érzed annak. Sok felszolgáló sürög-forog, nagy tálcákon viszik az ételeket (kész izomerősítő). Az ételek nem kis adagok, finomak.
2055
Kiváló 2023. október 15.a párjával járt itt
Csodálkozom, hogy ez a hely az ittjartam rangsorában a 223. Budapesten, 4,9 értékeléssel. Mindenféle zizi pizzéria megelőzi. Na, de ez egy vicc. Ez tényleg Budapest egyik legjobb étterme, akár a helyén van, akár nincs. Hagyományosan a gasztroélvezetek egyik fellegvára. Bizony, asztalt azt rendelni kell, időben megtettem, hiba ne csússzék.
Taverna Dionysos Étterem Budapest - Külső képTaverna Dionysos Étterem Budapest - EgyébTaverna Dionysos Étterem Budapest - EgyébTaverna Dionysos Étterem Budapest - EgyébTaverna Dionysos Étterem Budapest - EgyébTaverna Dionysos Étterem Budapest - BelsőTaverna Dionysos Étterem Budapest - BelsőTaverna Dionysos Étterem Budapest - BelsőTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - EgyébTaverna Dionysos Étterem Budapest - MosdóTaverna Dionysos Étterem Budapest - BelsőTaverna Dionysos Étterem Budapest - BelsőTaverna Dionysos Étterem Budapest - MosdóTaverna Dionysos Étterem Budapest - MosdóTaverna Dionysos Étterem Budapest - MosdóTaverna Dionysos Étterem Budapest - MosdóTaverna Dionysos Étterem Budapest - Mosdó
Kiváló 2022. február 23.a párjával járt itt
Évente egyszer-kétszer megfordulunk az étteremben, korábbi látogatásaim során írtam is értékelést. Legutóbbi Valentin nap alkalmából mentünk el a feleségemmel. Az étterem hétköznap is megtelt, a kiszolgálás ennek ellenére elég gyors volt, nem kellett sokat várni, de nem volt annyira udvarias, figyelmes , mint máskor, nem kérdezték meg, hogy ízlik vagy ízlett-e az étel.
Taverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - EgyébTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - EgyébTaverna Dionysos Étterem Budapest - MosdóTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - BelsőTaverna Dionysos Étterem Budapest - BelsőTaverna Dionysos Étterem Budapest - Étel/italTaverna Dionysos Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. december 13.a párjával járt itt
A hely nagyon tiszta, az ételek finomak, a személyzet gyors, pontos.A választék pont megfelelő, pillanatok alatt megkaptuk az ételeket, nem kellett sokat várni. A fogások nem okoztak csalódás,egész pontosan azt kaptam, amit vártam. Az apró figyelmességek jól tudnak esni. Minden rendben volt a vasárnapi ebédnél.
Kiváló 2019. október 31.a párjával járt itt
Többször megfordultunk az évek során az étteremben, legutóbb egy októberi este mentünk névnapot ünnepelni. Minden változatlan, a berendezés a hosszú évek óta jól bevált és megszokott, a kiszolgálás első rangúan elegáns. Ajándék előétel, ajándék sütőtök a vacsora végén és egy szál virág minden hölgyvendégnek.
2018. augusztus 5.a párjával járt itt
Az étteremben úgy éreztem, mintha tényleg Görögországban lettem volna csak kilátással a Gellért hegyre. Röviden és tömören: nagyszerű ételek, kiváló kiszolgálás. Távozás előtt a nők még egy szál rózsát is kaptak a felszolgálóktól, igazán szép gesztus. Egyedül az árakat éreztem túl magasnak, de hát azt szokták mondani, hogy a minőségnek ára van. . . . .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 12.egyedül járt itt
A jó értékelések miatt már régóta terveztem az étterem felkeresését, de csak most volt alkalmam rá. Helyfoglalás nélkül vasárnap ebédidőben - lehet, hogy szerencsém volt - sikerült asztalt kapnom. Már betérve nagyon előzékeny volt a főpincér, aki odakísért az asztalhoz.
Kiváló 2017. november 12.a párjával járt itt
Ez egy szuper hely annak aki szereti a tengeri ételeket. Többször jártunk ott, rendszerint valamit megünnepelni. Érdemes asztalt foglalni, mert mindannyiszor telt ház volt, mikor voltunk. A pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek. Az ételek mennyeiek és nagyon gusztán vannak tálalva, a kiszolgálás gyors.
Kiváló 2017. január 23.a párjával járt itt
Párommal kétszer is ünnepeltünk ezen a helyen. Egyedi hangulat, csodás belső terek, teljesen más világba csöppen a vendég. Az ételek finomak, szép a tálalás. A pincérek nagyon figyelmesek. Ünnepünk alkalmával próbáltak egy kis édességgel kedveskedni, de miután jeleztük, hogy egyikőnk nem eszik édességet, hoztak mutatósan tálalva gránátalma szemeket.
Kiváló 2016. november 30. járt itt
Biztosra akartunk menni, ezért előre foglaltunk asztalt. A felszolgálók kedvesek és készségesek voltak. A választék fantasztikus, a halat, kagylót, rákot ki lehetett választani élőben és elkészítették nekünk. A tzatziki salátájuk is nagyon friss finom volt, minden ételen érződött, hogy jó alapanyagokból dolgoznak.
Taverna Dionysos Étterem Budapest a térképen
1056 BudapestBelgrád rakpart 16.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
görög, mediterrán