Don Roberto Pizzéria Budapest

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Don Roberto Pizzéria Budapest vélemények

2020. szeptember 13.egyedül járt itt
Évek óta működő, a környéken kiszállítást is vállaló olasz étterem és pizzéria Angyalföldön, különösen forgalmas, jó megközelíthetőségű helyen az Árpád híd metróállomás közelében. A bejárat a forgalmas Róbert Károly körútról nyílik. Az első teremből, ahol a bárpult is található, hátra még nyílik egy sokkal nagyobb, tágas vendégtér.
Don Roberto Pizzéria Budapest - Külső képDon Roberto Pizzéria Budapest - Étel/italDon Roberto Pizzéria Budapest - Étel/italDon Roberto Pizzéria Budapest - MosdóDon Roberto Pizzéria Budapest - BelsőDon Roberto Pizzéria Budapest - BelsőDon Roberto Pizzéria Budapest - BelsőDon Roberto Pizzéria Budapest - Étel/italDon Roberto Pizzéria Budapest - Étel/italDon Roberto Pizzéria Budapest - BelsőDon Roberto Pizzéria Budapest - BelsőDon Roberto Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDon Roberto Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDon Roberto Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDon Roberto Pizzéria Budapest - Étlap/itallapDon Roberto Pizzéria Budapest - Belső
Kiváló 2019. június 9.barátokkal járt itt
Én nyitástól követem az étterem változásait, és a választékát. Nagyon sok éve mondom, hogy a legjobb pizzát itt lehet enni, és ezt még nem döntötte meg nálam semmi. Még emlékszem az aprócska helyre, ahol csak pár pad volt, de kemencében sütötték a pizzát. Nem véletlen nem is igen mentünk máshová pizzát enni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Az utobbi hetekben ketszer jartunk az etteremben. A Robert K körut nem a legkedvezöbb helye az ettermeknek. A kiszolgalas kedves, gyors, figyelmes. Elsö alkalommal pizzat ettunk. Nekunk erösebb fuszerezes hianyzott, pl oregano, timjan. Elkelne az asztalokra kikeszitett so es paprika melle mas fuszer is. Masodjara marhahusbol, csirkeböl rendeltunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 24., kollégákkal járt itt
Főként gyors ebédre szoktunk ide beülni kollégáimmal hétköznapokon, mert a környék kantinjaihoz képest jóval magasabb színvonalú ételeket kínál eléggé kedvező áron. Lokáció szempontjából. . . nos, Róbert Károly krt. Nem a kerület legelőnyösebb része, és kívülről észre se lehet venni, hogy amúgy egy elég kulturált étterem lapul itt, főleg, hogy egy dohánybolt mellett helyezkedik el.
2016. október 12.a párjával járt itt
Először jártam a Don Robertoban és kellemes csalódás volt. A környéken jártunk, éhesek voltunk. . . a párom mondta, hogy úgy hallotta jó a pizzájuk, próbáljuk ki. Elsőre nem volt túl szimpatikus, el is gondolkodtam rajta, hogy nem kéne itt enni. . . de belépve kellemes légkör fogadott.
2015. január 5.a párjával járt itt
Többször rendeltünk már tőlük házhozszállítással. A leveseik számunkra ízben, állagban, sűrűségben messze a legjobbak. Most karácsony előtt úgy döntöttünk, hogy személyesen is felkeressük a helyet. A pizzéria kívülről nem túl bíztató, és belülről is elég szűkös, de a személyzet barátságos fogadtatása miatt szinte nem is foglalkoztunk ezzel.
2014. február 6.a párjával járt itt
Hát ide már évek óta járunk, mert útba esik jövet-menet. Elég pici hely, messziről nem is tűnik fel, hogy van itt egy pizzéria. Kívülről nem túl biztató, de nagyon sokan járnak ide, mert elég jó a konyhájuk. A pizzák nagyon finomak (még egyszer sem csalódtunk), elég jó árban vannak ezért sok kisgyerekes család is megfordul itt, megvan a törzsközönsége.