Dorado Café Budapest

Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Dorado Café Budapest vélemények

Kiváló 2019. január 4.egyedül járt itt
Az Akácfa utcán akartam bemenni a Rákóczi út felől, de elvétettem eggyel, és a Klauzálon mentem. S milyen jól tettem! Amikor a Dorado Kávézó elé értem, nem emlékeztem pontosan a forrásra, hogy hol, de arra igen, hogy erről a helyről már olvastam valahol, jókat! Szóval ezúton is köszönöm Ugor hasznos értékelését.
2055
Kiváló 2018. november 22.egyedül járt itt
Nyirkos, kellemetlen este volt már, valahol meg kellene inni egy kávét, gondoltam, mert mégis egy találkozóra megyek, nem illik bambán elálmosodni. . . megnéztem néhányat, csak úgy, az utcáról a környező három utcában. Ide meg bepillantottam és beleszerettem rögtön. Cipővel fékez, csikorog, visszafordul, bemegy. . .
Dorado Café Budapest - MosdóDorado Café Budapest - Étel/italDorado Café Budapest - Belső