Dunacorso Étterem Budapest

06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Dunacorso Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2018. december 17.a párjával járt itt
Egyik téli este az étterem előtt sétálva betértünk egy rétesre és forralt borra, nagyon kedvesen fogadtak, nemcsak azt a vendéget szeretik, aki végig eszi az étlapot. Forralt bort máskor is itt szoktunk inni, fele annyiba kerül, mint a Vörösmarty téren 100 méterrel odébb, is kiváló minőségű borból készül.
Kiváló 2018. március 10.a párjával járt itt
Az Étterem Hét gazdag kínálatából ezúttal a Dunakorzóra esett a választásunk. A háromfogásos menüt háromféle előételből/levesből, négyféle főételből, háromféle desszertből állíthattuk össze. Egyik kategóriában sem ettünk egyformát, ketten hatféle ételt választottunk, és valamennyi tökéletes volt.
Dunacorso Étterem Budapest - Külső képDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 10.barátokkal járt itt
Jártamban keltemben már sokszor találkoztam a hellyel, de bevallom, eléggé előítéletes voltam vele szemben. Azt gondoltam, hogy ez egy tipikusan külföldi turistákra specializálódott hely égbe szökő árakkal. A bejáratnál lévő étlapon szereplő 1200 Ft-os Gundel palacsinta azonban ínycsiklandozónak tűnt, így helyet foglaltunk a teraszon.
Dunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Egyéb
2015. április 18.gyerekekkel járt itt
Bö masfel evtizeddel ezelöttig Magyarorszagon eltem, s az akkori etteremvezetöt/tulajdonost ismertem. Sajnos, az idös ur (aki a regi idökböl visszamaradt vegtelensegig udvarias, de nem tolakodo, finom ember volt) feltetelezhetöen mar nem el. Akkoriban allandoan tele volt az etterem, s gondoltam, teszünk egy probat a fiammal, budapesti utazasunk bucsuestejen.
Kiváló 2015. március 21.egyedül járt itt
A Dining City étteremhét keretében ebédeltem ebben az étteremben. Fix áron 3 fogásos menüt lehetett választani. Az étterem exkluzív helyen, a Duna korzón található. A jó idő beköszöntével a terasz megtelt főleg külföldi turistákkal. Benn kb. az asztalok 1/3-ánál ültek, én is itt kaptam helyet az egyik Dunára és Budavári Palotára néző ablak mellett, csodálatos panorámával.
Dunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Külső képDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Külső képDunacorso Étterem Budapest - Külső képDunacorso Étterem Budapest - BelsőDunacorso Étterem Budapest - MosdóDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - BelsőDunacorso Étterem Budapest - Étel/italDunacorso Étterem Budapest - Külső képDunacorso Étterem Budapest - BelsőDunacorso Étterem Budapest - BelsőDunacorso Étterem Budapest - BelsőDunacorso Étterem Budapest - Külső képDunacorso Étterem Budapest - Külső kép
2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos volt az étterem, az ételek is finomak voltak, de aki itt szeretne jóllakni, az bizony az előétel, főétel, és desszert sort végig kell egye. Az adagok elég szerények. Én jóllaktam nőként, de a párom bizony még egy olyan főétel adagot meg bírt volna enni, mint amennyit kapott. Ehhez képest viszont már az árak magasak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
Kiváló 2014. április 11.a párjával járt itt
A párommal ünnepeltük itt az évfordulónkat. Szerettük volna különlegessé tenni ezt a jeles eseményt, így sokáig keresgéltünk a megfelelő étterem után. Megnéztünk számtalan helyet, ám általában ahol szép volt a kilátás, ott lehetetlenül drága volt az étel. Végül megtaláltuk a Dunacorso éttermet.