Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest

3,9
büfé, étterem
Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest
Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok BudapestEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest

Fodor Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Hunguest Saliris Egerszalók

Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest vélemények

2055
2019. május 2.egyedül járt itt
Ma kb. 15 órakor, tehát úgy ebédidő végeztével bukkantam a helyre. Nem ide készültem, de ma ezt találtam. Elég kihalt már ilyenkor a csarnok. Szimpatikus a közvetlen környezet, ez vonzott oda. Van valami sajátságos piachangulata, meg még valami más is. A kínálat az nem piaci, próbál a környezetnél igényesebb lenni.
Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - EgyébEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - EgyébEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Belső
2019. március 10.egyedül járt itt
A 4-es metróépítés környékén megújított Rákóczi téri piaccsarnokban csupán néhány étkezési lehetőség található ezek közül a legszínvonalasabb az Eldorádó. Amúgy minden kajálós hely egy körletbe van csoportosítva, mellettük van egy kifőzde, szemben pedig a lángosos.
Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2018. szeptember 23.egyedül járt itt
Az Eldorádó egy remek kis piaci étkezde, amire a Magyar Konyha Top10-es decemberi kiadványa hívta fel a figyelmem. Ők egyébként nem is tudták, hogy szerepeltek benne. Valami jó kis szendvicset ettem, amihez ipari tortillát és rukkolasalátát adtak. Lett volna még pár étel, amit szívesen rendeltem volna, pl.
Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/ital