Első Pesti Rétesház Étterem Budapest

Első Pesti Rétesház Étterem Budapest
Első Pesti Rétesház Étterem BudapestElső Pesti Rétesház Étterem Budapest
Első Pesti Rétesház Étterem BudapestElső Pesti Rétesház Étterem Budapest

Első Pesti Rétesház Étterem Budapest bemutatkozása

Az Első Pesti Rétesház Magyarországon egyedülálló módon, Budapest szívében, egy 1812-ben épült műemlék épületben kezdte meg működését 2007-ben, s tekinti küldetésének, hogy megőrizze, továbbörökítse, népszerűsítse ezt az igazi magyar hagyományt, a rétes elkészítésének és fogyasztásának élményét, hogy olyan gasztronómiai kalandokkal gazdagítsa vendégeit, melyeknek súlyuk, történetük, értékük van.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.03.27-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Első Pesti Rétesház Étterem Budapest vélemények

2021. június 13.egyedül járt itt
Amikor még a Rétesház közelében dolgoztam, 1-2 heti rendszerességgel vásároltunk innen 1-1 rétest a kollégákkal. Most is a kerületben dolgozom, de már egy kicsit távolabb, így ismét erre járva nosztalgikusan betértem a nevezetes rétesért. Most csak elvitelre lehetett vásárolni, a járványhelyzet miatt.
Első Pesti Rétesház Étterem Budapest - EgyébElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - EgyébElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Külső képElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Külső képElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Külső képElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Külső képElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Külső képElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2021. április 11.egyedül járt itt
Nemrég fedeztem fel, hogy az étterem 1. 790 Ft-ért három fogásos menüt kínál, a heti menü ki van írva, illetve az interneten is megtekinthető. Így kiválasztottam a fogamra való menüt az első kipróbálásra, ami bakonyi betyár leves, rántott sajt rizzsel és tartárral, és rétes volt.
2020. június 17.a párjával járt itt
Mindig ámulattal néztem, ahogy nyújtják a rétestésztát. Hiába a legfinomabb réteslap, lehetetlen pótolni az igazi, kézzel nyújtott testvérével. Ezért megyek rendszeresen a kedvenc rétesházamba. Meggyes! Túrós! Fantasztikus! Csak egy picit kicsike , meg laposka a szelet az árhoz képest. De azért vissza fogok menni!
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2019. április 9.egyedül járt itt
A rétes minősége változatlanul kíváló, a választék bőséges. A kiszolgálás kitűnő.
2016-ban értékeltem, azóta egy dolog változott: elvitelre már 450 Ft egy szelet rétes.
Kiváló 2016. december 20.gyerekekkel járt itt
A hely szépen berendezett,hangulatos minden illik mindenhez. A pincérek tudják a dolgukat, szakszerűen kedvesen szolgálnak fel. Rétest ettünk, az íze, állaga rendben volt, a mérete lehetne egy kicsivel nagyobb, minden rétes 350Ft,tehát nem drága. Nekem csak egy dolog tűnt fel, hogy a rétes tésztát úgy nyújtották, mint a Pizzát, és az sehol sem szakadt el ami, egy normál, rétes tészta esetén lehetetlenség.
2016. június 8.egyedül járt itt
Én náluk eddig csak elvitelre kértem rétest, amikor erre jártam, de még soha nem csalódtam a réteseikben. . .
Nagy a rétesválaszték, és amit választottam, minden esetben finom és friss is volt.
Talán a káposztás lehetne borsosabb, de ez nyilván egyéni ízlés kérdése. . .
Az eladók/felszolgálók is udvariasak voltak, akkor is, ha csak egy darab rétest vettem.
Kiváló 2016. január 10.gyerekekkel járt itt
Az Első Pesti Rétesház Magyarország egyik leghangulatosabb helye. A különteremben kisebb népművészeti múzeumot rendeztek be, minden a helyén van, minden jól kitalálva és szépen elrendezve, mindemellett patikatisztaság uralkodik mindenütt.
Első Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Étel/italElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Külső képElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - BelsőElső Pesti Rétesház Étterem Budapest - Belső
2015. március 21.a párjával járt itt
A Költészet világnapja alkalmából "a kedvenc verssor egy kávét ér" akcióhoz csatlakozott ez a kávéház is. Gondoltuk, az érdekes kezdeményezés kapcsán kipróbáljuk mi is a helyet. Ha már ingyen járt a kávé, mellé rendeltünk többféle rétest is. A kávézó hangulatos; a régi időket idézőm, falon lógó eszközök, fotók, a régies stílusú asztalok és székek barátságossá teszik.
2014. február 18., kollégákkal járt itt
Legutóbb 2 hete jártam ebben az étteremben, a munkatársakkal többször jártunk már itt, külföldi vedégekkel is. Ha éppen sietek, akkor is be-be szoktam ugrani néhány rétest venni. A rétes a ház specialitása, az édesek közül túrós, túrós-megyes, túrós-barackos, szilvás, mákos, almás-mákos, tökös-mákos, meggyes-mákos, meggyes, almás mindig szerepel az étlapon, a sósból káposztás, ezen kívül van egy napi specialitás, pl.
Első Pesti Rétesház Étterem Budapest a térképen
1051 BudapestOktóber 6. u. 22.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar