Erzsébet Kilátó Kávézó Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Erzsébet Kilátó Kávézó Budapest vélemények

2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 13.egyedül járt itt
De mit mondana a teve, ha többhavi étlen-szomjan bolyongás után a Szaharából hirtelen egy norvég fjord csobogó, hidegvízű patakjához érne és az zárva lenne? Nyilván azt, amit én, hogy azt a jó édes örömlány szülőjét ennek a világnak. . . na, de mit mondana a teve, ha a bezárt ajtó mögül mégis csak kiszólna valaki, hogy jöjjön, kerüljön csak beljebb!
Erzsébet Kilátó Kávézó Budapest - BelsőErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - BelsőErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - BelsőErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - BelsőErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - BelsőErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - Külső képErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - Külső kép
2022. május 27.egyedül járt itt
Az értékelést nem magáról a kilátóról készítettem, mert az egyértelműen 5 pontos nálam, hanem a kávézóról, amely a kilátó földszintjén kapott helyet. A Normafától gyalogosan jöttem ide, a libegő zugligeti felső állomása mellett elhaladva. 528 méteres magasságával ez a főváros legmagasabb pontja, a János-hegy tetején.
Erzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - EgyébErzsébet Kilátó Kávézó Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. június 26.a párjával járt itt
Párommal tavasszal egy kirándulás alkalmával látogattunk el a kilátóhoz. Mivel szép időnk volt és megszomjaztunk beültünk a kávézóba egy italra. Kint ültünk le, kellemes időtöltés volt. A kiszolgálás megfelelő, nem volt semmire panaszunk. Imádom ezt a helyet. . . el lehet tölteni ott egy egész napot, mármint a közelben. :) Én ajánlani tudom mindenkinek!