Fanyűvő Étterem Budapest

Nyugdíjas ajánlat 60+
Grand Hotel Esztergom

Fanyűvő Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. augusztus 13., csoporttal járt itt
2023. 08. 12-én a kora esti órákban ültünk be, spontán. Nem voltunk a helyhez illöen öltözve, hisz strand után voltunk. Ennek ellenére, tiszteletteljes, udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ételek mennyisége, minősége, látványa, illata, kiérdemelte az 5 csillagot!
2022. november 27.gyerekekkel járt itt
Évek óta népszerű étterem a környékbeliek körében, a Váci út és a Tisza utca sarkán, a Dózsa György metrómegálló (jelenleg pótlóbusz) közelében. A 'fás" hangulat megjelenik a kül- és beltéri dekorációban is, egyrészt faburkolatok, farönkös asztalok, padok, másrészt ágas-bogas dekoráció látható a falakon.
Fanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - MosdóFanyűvő Étterem Budapest - MosdóFanyűvő Étterem Budapest - Külső képFanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - EgyébFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Külső képFanyűvő Étterem Budapest - Étlap/itallapFanyűvő Étterem Budapest - Étlap/itallapFanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étlap/itallapFanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - MosdóFanyűvő Étterem Budapest - Étlap/itallapFanyűvő Étterem Budapest - Étlap/itallapFanyűvő Étterem Budapest - Étlap/itallapFanyűvő Étterem Budapest - BelsőFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Külső kép
Szörnyű 2022. március 20.családjával járt itt
Bitangtálat rendeltem. A tál dobozokban érkezett. Az étel minősíthetetlen volt. Ízléstlen, és volt olyan hús ami ehetetlen volt. :( Kritikán aluli.. az ár-érték arányról ne is beszéljünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 27.a párjával járt itt
nagyon tetszett, a nevéhez hűen minden fából volt, beépítve a farönk, a fatörzs az épületbe. Fanyűvő tálat kértünk két személyre, bőséges és igazán ízletes volt. kérdeztem, hogy az uborkasali foghagymás-e, ezért külön foghagymás szószt is kért rá nekem a pincérfiú.
Fanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Belső
2019. április 15., kollégákkal járt itt
Jó elhelyezkedése (metró mellett) miatt választottuk, hétköznap kora délután. A kiszolgálás udvarias,elég gyors, egy dolgot felejtett el a pincér. Nagyon finom volt a szarvasgulyás leves, a többi étel-mások szerint -elég jó. Kissé hűvös volt, nem működött a fűtés.Ettől függetlenül máskor is mennénk.
Átlagos 2019. március 25., kollégákkal járt itt
Elsőre sokkal hangulatosabbnak tűnik, de valójában nem az. Főként helyi irodaházak alkalmazottjai látogatják, illetve esténként családok. Az ételek átlagosak és átlagos áron vannak. ami pozitívum, hogy nyáron ki lehet ülni sörözgetni, ami kevésbé jó, hogy gyakran foglalják le az egyes helyiségeket. A személyzetre sose volt panaszom, pedig már többször is jártam itt.
Gyenge 2019. február 17.gyerekekkel járt itt
Vacsorázni szerettünk volna egy névnap alkalmából. Nem volt eltervezve, az ötlet hirtelen jött. Egy jópofa kis éttermet kerestem volna, de szombat lévén sehol nem volt már hely. Az ötleteimet kimerítve, végső próbálkozásként beírtam a google-be, hogy "jópofa éttermek, budapest". A már általam felhívott éttermeken kívül, kidobta a Fanyűvőt.
Átlagos 2018. május 18.a párjával járt itt
A metrófelújítás pozitív hozadéka, hogy az ember végre meglátja, mi van a felszínen, mi minden alatt robog el egy alagútban nap mint nap. Mi is a pótlóbusz ablakából vettük észre pár hete a Fanyűvőt, amit a jópofa neve és a portál alapján kocsmának gondoltunk. Persze megkerestük a neten, és kiderült, hogy ez egy étterem.
Fanyűvő Étterem Budapest - Külső képFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/italFanyűvő Étterem Budapest - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2018. április 20.gyerekekkel járt itt
Első látásra kicsinek tűnő étterem, de a látszat csal, mert egy hatalmas pincehelyiség húzódik az utca szinti terem alatt, így ha bekukucskálva úgy látjuk, hogy tele, azért mégis megér egy kérdést, hogy lent van-e hely. Hangulatos étterem, a metróhoz közel, nagy kiszolgálógárdával, akik elég vegyes habitusúak.
Kiváló 2016. november 24., kollégákkal járt itt
Hétköznap,kora délután, céges rendezvényen jártunk ott,az alagsori különteremben. Kellemes , jól temperált , barátságos hely. A pincérek kifejezetten udvariasak. Levest, főételt és limonádét fogyasztottunk, ill. desszertnek igen finom sajttortát. Nagy adagokra, friss, ízletes ételekre emlékszem.