Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest
Fenyőgyöngye Vendéglő BudapestFenyőgyöngye Vendéglő Budapest
Fenyőgyöngye Vendéglő BudapestFenyőgyöngye Vendéglő Budapest

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Vendéglő a Hármashatár hegyen, a Budai Parkerdőben épült 1935-ben. Jelenleg is az akkori családias hangulat megőrzésére törekszik, a hagyományos magyar ételek széles választékával, ízvilágával.

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2025.03.28-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2020. október 2.családjával járt itt
Többször jártam ebben az étteremben. Szép környezet, látványos, szemet nyugtató kert, ami ápolt. Belül már kicsit avittas. Látszik, hogy próbálták felújítani, de minél olcsóbb megoldásokat keresve. Kényelmetlen szék. Nem lehetett drága, mint ahogy az asztalterítő sem. A séf sajnos túl óvatos a fűszerekkel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2020. július 21.családjával járt itt
Nem igazán értem, hogy tud ez az étterem fennmaradni, talán csak az az oka, hogy jó helyen van. Az dicséretes, hogy megpróbálták a retroból a legtöbbet kihozni, gyönyörű a kert, újak az ablakok (visszakerestem, 2016-ban jártam itt legutóbb). Menüt kínálnak, ez mondjuk jó. Sőt, a pincérünkkel is meg voltunk elégedve.
Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest - Étel/italFenyőgyöngye Vendéglő Budapest - Étel/italFenyőgyöngye Vendéglő Budapest - Étel/ital
Átlagos 2018. június 11.gyerekekkel járt itt
Júniusi vasárnapi ebéd nagy csalódás volt. Levesek gyümölcsleves nagyon sós volt , Sajtleves savanyú,/ Visszaküldve/ húsleves víz színű / sóval borssal ehető/ Sajnos a bélszínt Hátszínből készítették, ami nagyon rágós kemény volt. Nem sorolom 6 voltunk . De senki nem volt most megelégedve az ételekkel. Lehet, hogy Séf váltás volt?
2017. november 25.családjával járt itt
Szép őszi hétvégén mentünk fel a Fenyőgyöngyébe családi ebédre. Rengeteg kirándulót láttunk a környéken: a baj csak az, hogy ők is kocsival jönnek. Parkolni a világvégén tudtunk, amit utólag nem bántunk: jól esett a séta a kiadós ebéd után. A választék széles, az árak barátiak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 24.a párjával járt itt
Sok év után nosztalgikus vacsorára érkeztünk. Már a gond nélküli parkolás is stresszoldó.
A környezet most is kellemes,sőt felújított, szép, ápolt a kert, ami a zárt térből is látható.
Udvarias pincérek, hatalmas étlap, ennek megfelelő adagok, ízléses tálalással, nagyon elfogadható árakon.
Csak ajánlani tudom!
Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest - Külső képFenyőgyöngye Vendéglő Budapest - Külső képFenyőgyöngye Vendéglő Budapest - Étel/ital
Gyenge 2016. szeptember 11.barátokkal járt itt
Néhány fős társasággal jártam ott. Az ott tartózkodásunk alatt legalább négy pincér szolgát ki, mindig más. Egyik sem volt figyelmes. Kihozták az ételt félóra után langyosan, utána öt perc mulva hozták ki az evőeszközöket. Hagymás rostélyost ettem, a hús rágós volt és mintha nem lett volna friss.
2016. február 14.gyerekekkel járt itt
Férjem Valentin-napi meglepetésként foglalt asztalt itt négyünknek+ 1 "kísérő". Ahogy tapasztaltam sok függ attól, melyik pincérhez kerülsz. Pl. aki bevezetett minket, udvariasan megmutatta az asztalt és a kabátjainkat is felakasztotta egy még üres fogasra - ötös! Vidám, udvarias, klasszik típus, jó fej.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
2015. január 23. -án látogattuk meg a feleségem által kiválasztott vendéglőt, ahová vacsora kuponnal érkeztünk. Az asztalunk előzetesen le lett foglalva, de sajnos csak kb. fél órás késéssel érkeztünk a forgalmi dugók miatt. Mikor beléptünk a vendéglőbe, igazi magyaros retro hangulat fogadott.
Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest - BelsőFenyőgyöngye Vendéglő Budapest - Belső
2014. október 10.a párjával járt itt
Egy szeptember végi vasárnapi kirándulás után tértünk be megéhezve az étterembe. Az étterem fekvése csodás, kiváló a levegő, jó ötlet, hogy a terasz félig nyitható résszel is rendelkezik, a teljesen nyitott részre kutyát is be lehet vinni. Rendelés után a leves rekordidő alatt érkezett, talán egy percet sem kellett várnunk.
Kiváló 2014. május 22. járt itt
A Fenyőgyöngye azért is jó, mert a Hármashatár hegyen aztán le lehet sétálni az ebédet, ami mindig kitűnő, a daragaluskás levesüket és a vadasmarhájukat imádom legjobban, de tapasztalatból mondom, ez az a hely, ahol bátran végig lehet enni az étlapot, senki sem fog csalódni. Az üvegezett terasz nyitható, így szép időben és rossz időben is ki lehet oda ülni.
Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest a térképen
1025 BudapestSzépvölgyi út 155.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • kisállat bevihető • napi menü
H-V
magyar, nemzetközi