Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest

4,2
étterem, söröző
Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest
Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház BudapestFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest

Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest bemutatkozása

A hamisítatlan monarchia kori hangulatú étterem-söröző akár Prágában is lehetne, de éppúgy Bécsben vagy akár Pozsonyban is. A finom ételekre és a tradicionális sörre vágyó vendég folyamatosan választhat a háromféle Ferdinánd-sörből és a cseh sörözőkre jellemző úgynevezett vendégcsapról pedig igazi különlegességet vagy szezonális sört is megkóstolhat.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest vélemények

Szörnyű 2024. március 22.barátokkal járt itt
Nem emlékszem voltam-e már ilyen rossz étteremben és nagyon régen ettem ilyen rosszat. A pincérek szolgálatkészek, bár kicsit fejetlenül rohangálnak. 1 asztal rendelését 2 pincér vette fel, persze, hogy nem azt kaptam, amit kértem, és utána is 3x kellett kérnem és várnom rá 1/4 órát. A ház specialitását, a csülök tálat rendeltem.
Kiváló 2019. március 10.barátokkal járt itt
Beugrottunk a Beugróba. . . / Régen ez volt a Beugró Söröző, csak haladtak a korral:)/

Nem bántuk meg, kellemes este volt. A csapolt Ferdinánd sörök kiválóak. Volt Borovicska is, ami a magyar éttermek között egyre kevesebb helyen kapható, ki tudja miért. . . Az ételek is finomak voltak, nem az adagok méretével próbáltak nyomulni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 8.a párjával járt itt
Születésnapi ebédre voltam hivatalos, ebbe az étterembe. Az első benyomás után szerencsére nem álltunk fel és kerestünk másik helyet, mert az étellel és a kiszolgálással sikerült javítani a hangulatunkon. Nem túl kellemes, ha a betérő vendéget - aki először megkérdezte hova lehet ülni - nem szimpatikus hangnemben utasítják másik asztal elfoglalására.
2017. március 28.barátokkal járt itt
Nagyobb baráti társasággal jártunk itt egy nyári estén. A barátnőm SZÉP kártyáján elég jelentős összeget gyűjtött össze, amelyről majdnem elfeledkezett, de a lejárat előtti napon észbe kapott, és gyorsan elhívott bennünket egy kiadós evás-ivásra, nehogy kárba vesszen az összeg.
Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Külső képFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - EgyébFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - EgyébFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Külső képFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Külső kép
2016. április 21.barátokkal járt itt
Ferenc Ferdinándot csak azért nem utálja a magyar lakosság elsöprő többsége, mert nemigen tudja, hogy milyen sátáni tervei voltak a Monarchiával és azon belül a magyarsággal kapcsolatban. Így aztán akár éttermet is lehet róla elnevezni, botrány nélkül.
Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Külső képFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - EgyébFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Étel/italFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - BelsőFerdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. július 1.barátokkal járt itt
Fantasztikus délutánt, estét töltöttünk az étteremben 2015. júni. 27. -én. 30 fős szüli-névnapi családi,baráti összejövetel az étterem pincéjében. A hely akár egy lovagterem a gyönyörű, faragott fa berendezéssel. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Máig nem tudtam megfejteni a hatalmas tálakat hány személyre szánták.
Átlagos 2015. február 12.barátokkal járt itt
Hétköznap este voltunk, a hely belülről szép, rendezett, nagy fa bútorokkal. Alapvetően sörözni mentünk a csapolt kínálat: 3 féle Ferdinánd cseh sör. Vendégsör ki van írva, de nincs. A barna nagyon bejött, de a világos is jó volt: könnyed. Több félét ettünk: a sült kacsa rendben volt.
Kiváló 2014. július 23.a párjával járt itt
Az étteremre véletlen találtam rá, a neten kerestem a VI. kerületben és örülünk, hogy ezt választottuk.
Hangulatos, nosztalgikus hely. Nagyon finomak voltak az ételek és az adag is megfelelő.
Figyelmes, udvarias, közvetlen, de nem tolakodó kiszolgálás.
Megbeszéltük, hogy ide még visszamegyünk és nagyon jól esett, hogy úgy köszöntek el,
hogy visszavárnak.
Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest - Egyéb
2014. május 20.családjával járt itt
Az étterem nagyon hangulatos, kifejezetten illik a belvárosi környezethez. (Ha valaki csak jó sörökre vágyik, akkor az étterem mellett beülhet a sörözőbe is. ) A hazai boltok kínálatában aligha szereplő cseh söröket szolgálnak fel. Ferdinand, Primátor. . . stb. És jellemzően cseh párlatok is megtalálhatók a kínálatban.