Fiaker Budapest Budapest

Akciós tavaszi senior ajánlat
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Fiaker Budapest Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2019. december 20.barátokkal járt itt
A Fiáker megnyitása óta a célpontlistámon van, nagyon tetszett a koncepciója: az Osztrák Magyar Monarchia borai egy helyen. Őszintén szólva azt hittem, hogy lesz vagy 100 boruk nyitva, országonként legalább 20. De nem. Tokajból például egyféle komoly Furmintjuk van, tény, hogy az nagyon jó, és nagyon drága, Balassa István Dorgó Furmintja, 2000ft egy deci.
Fiaker Budapest Budapest - BelsőFiaker Budapest Budapest - BelsőFiaker Budapest Budapest - Étel/italFiaker Budapest Budapest - Étel/italFiaker Budapest Budapest - Étel/italFiaker Budapest Budapest - Külső kép
2019. november 27.egyedül járt itt
A Madách téren az idei évben megnyitott új gasztro-bisztró és borbár elég jó marketinggel nyitott, az étlapjuk és a külső megjelenés is megnyerő volt számomra, fel is tettem a meglátogatandó éttermek listájára, de az étlap árak engem egy kissé elriasztottak. Kb.
Fiaker Budapest Budapest - Étlap/itallapFiaker Budapest Budapest - BelsőFiaker Budapest Budapest - MosdóFiaker Budapest Budapest - MosdóFiaker Budapest Budapest - Étel/italFiaker Budapest Budapest - BelsőFiaker Budapest Budapest - BelsőFiaker Budapest Budapest - Étel/italFiaker Budapest Budapest - Étel/italFiaker Budapest Budapest - Étel/italFiaker Budapest Budapest - Étel/italFiaker Budapest Budapest - BelsőFiaker Budapest Budapest - BelsőFiaker Budapest Budapest - Külső képFiaker Budapest Budapest - Külső képFiaker Budapest Budapest - Külső képFiaker Budapest Budapest - Külső képFiaker Budapest Budapest - Külső képFiaker Budapest Budapest - Étlap/itallapFiaker Budapest Budapest - Étlap/itallapFiaker Budapest Budapest - Étlap/itallapFiaker Budapest Budapest - Étlap/itallapFiaker Budapest Budapest - Külső képFiaker Budapest Budapest - Külső képFiaker Budapest Budapest - Külső kép