FIRST Craft Beer & BBQ Budapest

Fergeteges csobbanás
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

FIRST Craft Beer & BBQ Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 27.egyedül járt itt
Pár évvel ezelőtt jelent meg a First saját márkás sörözője a Dob utca elején a Zsinagóga és az Astoria közelében (2017-ben), de a Gozsdu Udvar is csak pár méterre esik. Bár voltak időszakok a covid alatt, amikor zárva tartottak, most már tavaly óta újra teljes gőzzel üzemelnek, bár a nyitás után elérhető ebédmenüt megszüntették.
FIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - EgyébFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Külső képFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Külső képFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Külső képFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Külső képFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. november 7.barátokkal járt itt
Gyakran hallani, hogy nem bővül a sörpiacon a minőségi szegmens és hogy a kis főzdék jó része hosszú távon nem fog fennmaradni.
FIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étel/italFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étel/italFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étlap/itallapFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étel/italFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étlap/itallapFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étlap/itallapFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étlap/itallapFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étlap/itallapFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étlap/itallapFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - BelsőFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - BelsőFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Külső képFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Külső képFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. október 25.a párjával járt itt
A First sörfőzde gyártja az első dobozos kézműves sört (söröket) Magyarországon. A Váci úti látványfőzdéjük után végre könnyebben elérhető helyen is lehet kóstolni a söreiket. A nyitás utáni héten jártunk itt. Az alap IPA-juk épp kifogyott, de megkóstoltuk a tropical session IPA-jukat és American Pale Ale-jüket is.
FIRST Craft Beer & BBQ Budapest - BelsőFIRST Craft Beer & BBQ Budapest - Étel/ital