First Local Craft Beer & Kitchen Budapest

3,3
étterem, söröző, bár
First Local Craft Beer & Kitchen Budapest
First Local Craft Beer & Kitchen BudapestFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

First Local Craft Beer & Kitchen Budapest vélemények

Kiváló 2021. április 15.barátokkal járt itt
A kollektív bölcsesség, aminek eredményeképpen az ittjartam. hu és hasonló portálok által első helyen kihozott egységek valóban jók, azon alapszik, hogy mindenki tudja hova megy. Ízlésének, igényeinek megfelelően választ kocsmát, éttermet. Aki 500 forintért akar egy sört meginni, az a legjobbkocsma.
First Local Craft Beer & Kitchen Budapest - BelsőFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Étel/italFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - BelsőFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Étel/ital
2019. október 15.egyedül járt itt
A Madách tér Gozsdu felőli oldalán, az árkádok alatt, az egykori Castro étterem helyén nyitotta meg 2. belvárosi bárját a First. Az első egységük innen csupán pár percnyi séta a Dob utca elején, ahol a nyitáskor szintén volt ebédmenü, most viszont ott átálltak a késői nyitásra és alapvetően az itatásra koncentrálnak, a "Local"-ban viszont heti menüt kínálnak ebédidőben, 2 vagy 3 fogás.
First Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Külső képFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - BelsőFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - BelsőFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - BelsőFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - BelsőFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Étel/italFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Étel/italFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Étel/italFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Étel/italFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Étel/italFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Étel/italFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - MosdóFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - BelsőFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - MosdóFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - BelsőFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Külső képFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Külső képFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Külső képFirst Local Craft Beer & Kitchen Budapest - Külső kép
Szörnyű 2019. augusztus 22.barátokkal járt itt
Az a helyzet, hogy a sörük után, amit házhoz rendeltem egy jó, kellemes helyet vártam! Nem jött össze. Már annak figyelmeztetni kellett volna, hogy az Ő teraszuk szinte üres volt, a vele szemben lévő műintézményé viszont csurig tele! Nem vettük a lapot és ennek később meg is lett a böjtje!