Flocafé - Ferihegy Budapest

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Flocafé - Ferihegy Budapest vélemények

Kiváló 2021. december 16.a párjával járt itt
Megkésett nyaralásunk előtt tértünk be kávézóba . Igaz hogy sokan voltak de az ott dolgozók igyekeztek mindenkit minél gyorsabban kiszolgálni. Arra is ügyeltek hogy ha egy asztaltól távoztak,az gyorsan le legyen takarítva így mi is hamar helyet tudtunk foglalni. A kávé finom és meleg volt,a pultosok kedvesek.
Átlagos 2019. április 2.a párjával járt itt
Természetesen nekem sajnos semmi beleszólásom nincs, de az illetékesek helyében valamilyen módon biztosan szabályoznám az ország kapujának színvonalát. Gondolok itt a mellékhelyiségek állapotára, a valutaváltás árfolyamára, vagy akár a feketén dolgozó taxis hiénákra. Erre a vendéglátó helyre például úgysintén nem vagyok büszke.
Flocafé - Ferihegy Budapest - Külső képFlocafé - Ferihegy Budapest - Belső
Gyenge 2016. december 1.a párjával járt itt
A Ferihegyi repülőtér nemzetközi viszonylatban is megállja a helyét, ami a látványt, kínálatot, kulturáltságot illeti. No meg persze az árakat. Itt mindent a nyugateurópai pénztárcához igazítottak, brutális összeget kérnek bármire, ultrakommersz, nagyipari söröket kínálnak 1000 forint felett (! ), kólát 700 körül s még sorolhatnám.
Flocafé - Ferihegy Budapest - EgyébFlocafé - Ferihegy Budapest - Külső képFlocafé - Ferihegy Budapest - BelsőFlocafé - Ferihegy Budapest - Étel/italFlocafé - Ferihegy Budapest - EgyébFlocafé - Ferihegy Budapest - Étel/italFlocafé - Ferihegy Budapest - Étel/italFlocafé - Ferihegy Budapest - Belső