Fülemüle Étterem Budapest

Ambient Hotel Sikonda

Fülemüle Étterem Budapest vélemények

2055
Kiváló 2020. január 21.egyedül járt itt
Hideg, borongós téli napon bemenni ide, egy jó maceszgombócos levesre, meg egy sóletre. . . hát mit is mondjak, pont az, amire vágytam! Hétköznap, ebédidő kellős közepén, és láss csodát, üres volt a hely. Pedig már vagy kétszer jártam itt, benéztem és mindenki azt ajánlotta, hogy telefon, asztalrendelés, mert különben baj lesz.
Fülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - Étel/italFülemüle Étterem Budapest - Étel/italFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2019. november 17.családjával járt itt
Meghívásra mentünk a Fülemülébe, én korábban nem tudtam erről a helyről, pedig nem messze dolgozom. Nem túl nagy, kellemes, családias helyiség, a foglalás erősen ajánlott. A ház specialitása a többfajta sólet, hatalmas adagokat adnak, az "egyadagos" sólettel szerintem ketten tökéletesen jóllaknak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 17., kollégákkal járt itt
A Belvárosban, a Rákóczi út közelében található ez a nem túl nagy, de hangulatos étterem. Míg az ételre vár a vendég addig sem unatkozik, mert van mit nézni körbe a falakra kitett táblákon, képeken. Az ételek elsősorban hagyományos zsidó ételek. Mi maceszgombóc levest és aszalt szilvás-mézes csirkét ettünk mazsolásrizzsel.
Kiváló 2017. október 11.egyedül járt itt
Az éttermi hét alkalmából ismét megvendégeltem magam a város legjobb sóletjével. Nem csalódtam benne. Mintha egy múltszázadi patinás vendéglőbe tévedtem volna. A falakon a múlt relikviái. Kedvencem a fali zománctábla:
A BUDAPESTI AUT. ORTH. IZRAELI HITKÖZSÉG RABBISÁGÁNAK ÁLLANDÓ FELÜGYELETE ALATT. A kiszolgálás rendkívül figyelmes.
Kiváló 2015. október 15., kollégákkal járt itt
A Dining City Hét újabb állomásaként a Kőfaragó utcában székelő Fülemülébe látogattunk el. Az étteremnek helyet adó épület homlokzatát már hónapok óta renoválják, így felállványozva és "behálózva" fogadja a vendégeket, de a felújítás az éttermet, annak működését egyáltalán nem érinti.
Fülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - EgyébFülemüle Étterem Budapest - MosdóFülemüle Étterem Budapest - Étel/italFülemüle Étterem Budapest - Étel/italFülemüle Étterem Budapest - Étel/italFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - Étlap/itallapFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - BelsőFülemüle Étterem Budapest - Étlap/itallapFülemüle Étterem Budapest - Külső képFülemüle Étterem Budapest - Külső kép
Fülemüle Étterem Budapest a térképen
1085 BudapestKőfaragó u. 5.
• vegetáriánus ételválaszték • élő zene • kisállat bevihető • táncos hely
H-CS