Gigler Vendéglő Budapest

04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Gigler Vendéglő Budapest vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 6.barátokkal járt itt
Egy törzsvendég netes ajánlása miatt mentünk, kár volt. Kioktató, barátságtalan kiszolgálás, meleg italok. Jégkockát kértünk, amitől minden ital zavaros lett. Az ételek átlagosak. A női mosdóban alig volt papír, a kéztörlő teljesen kifogyott, a használt kéztörlők viszont gazdagon bugyogtak ki a szemetesből. Ünnepelni mentünk, rossz hangulatban, rossz szájízzel távoztunk.
2055
Gyenge 2020. október 13.egyedül járt itt
A Margit Kórházból jöttem ki, ronda, esős időben, mondtam is magamnak, na, ma kivételesen nem főzök otthon, menjünk egyszer valahová végre egy vendéglőbe! Hiszen ez itt Óbuda! Alig mentem az utcán 50-100 métert, hát, rám is köszön a múlt, itt a Gigler vendéglője! Talán Krúdy járt ide az óbudai varrólányokkal… hajrá!
Gigler Vendéglő Budapest - Külső képGigler Vendéglő Budapest - Étlap/itallapGigler Vendéglő Budapest - Külső képGigler Vendéglő Budapest - Külső képGigler Vendéglő Budapest - Étel/italGigler Vendéglő Budapest - BelsőGigler Vendéglő Budapest - BelsőGigler Vendéglő Budapest - BelsőGigler Vendéglő Budapest - BelsőGigler Vendéglő Budapest - Étel/italGigler Vendéglő Budapest - BelsőGigler Vendéglő Budapest - Külső képGigler Vendéglő Budapest - Belső
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. március 5.egyedül járt itt
Ez egy klasszikus óbudai (sváb) vendéglő. A berendezéstől az étlapig mind arra utalnak, hogy egy hagyományos, klasszikus étteremben járunk. Én, sok év után, vasárnap ebédeltem újra náluk. Csontleves (kis adag, csészében) és rántott gomba petrezselymes burgonyával, tartárral volt a menüm. Az ételek minősége, a kiszolgálás teljesen rendben volt.