GomBRO'c Étterem Budapest

Wellness élmények
Ensana Thermal Hévíz

GomBRO'c Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2019. november 19.barátokkal járt itt
A Gombrócz nevű egységnek volt szerencsém megfordulni a Ráday utca vonzáskörzetébe tartozó pincehelységében, azon látszott, hogy nem lesz hosszú életű, bár amit nyújtottak, korrekt volt. Sőt,. több mint korrekt, mondhatni, eredeti, izgalmas, remek. Az óbudai egységbe idén november elején sikerült eljutni egy jóbarátommal, Szentendréről hazafele tartva.
GomBRO'c Étterem Budapest - BelsőGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - Külső kép
2019. február 2.a párjával járt itt
Véletlenül jártunk a helyen, megláttuk és gondoltuk, itt az ideje kipróbálni valami újat. Tetszett a hely egyszerűsége, semmi "fenszi". Kevés hely volt, látszik, hogy népszerűek (bár szürke februári nap lévén a környéken semmi sincs nyitva, így ez ennek is betudható lehet). Hamar jött a felszolgáló, hamar érkeztek az italok.
GomBRO'c Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. június 17.egyedül járt itt
Eredetileg nem itt Óbudán, hanem a Kálvin tér közelében (Erkel utca) nyitották meg az első gombócos bisztrójukat, de oda nem sikerült a bezárás előtt eljutnom. Viszont szerencsére nem végleg megszűntek, hanem átköltöztek, igaz eléggé távol az első bázistól. Talán ide az új helyükre ebbe a környezetbe jobban is passzol ez a fiatalos, innovatív koncepció.
GomBRO'c Étterem Budapest - BelsőGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - BelsőGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Külső képGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. április 5.a párjával járt itt
A gombóc maga a csoda. A kis gömbökben bármit el lehet rejteni. Nem is értem, miért nem mozgatta meg eddig sem a háziasszonyok, sem a hivatásos szakácsok fantáziáját. Egy-két gyümölcs vagy lekvár, mint töltelék, meg a túrógombóc, amit legalább sósan is lehet enni, oszt' annyi. A GomBRO'c két fiatal tulajdonosa jobbnál jobb ötletekkel rukkol elő.
GomBRO'c Étterem Budapest - Külső képGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/italGomBRO'c Étterem Budapest - BelsőGomBRO'c Étterem Budapest - Étlap/itallapGomBRO'c Étterem Budapest - Külső képGomBRO'c Étterem Budapest - Külső képGomBRO'c Étterem Budapest - Külső képGomBRO'c Étterem Budapest - Külső képGomBRO'c Étterem Budapest - Étel/ital