Good Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest

gyorsétterem, ételbár
Good Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest
Good Karma Kitchen - Október 6. utca BudapestGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest

Good Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest bemutatkozása

A Good Karma szerint az egészséges és finom ételnek nem kell sokba kerülnie, és ezt mi magunk is megtapasztalhatjuk egészséges és finom india ételeiket kóstolva.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Good Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest vélemények

Kiváló 2021. december 23.egyedül járt itt
Jártam már itt, írtam is róla értékelést, de adok egy új beszámolót a friss benyomásaimról. Kezdem azzal, hogy nálam az összélmény megért 5 pontot, annak ellenére, hogy nem a legolcsóbb étkezési forma. Ezúttal egy indiai fogást, Chicken Tikka fűszeres csirkét kértem, rizzsel, salátával, tamarind szósszal (2. 490 Ft).
Good Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - EgyébGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - EgyébGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - EgyébGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - EgyébGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - EgyébGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - EgyébGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - EgyébGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - Külső képGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - Étel/italGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - Étel/italGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - BelsőGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - MosdóGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - MosdóGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - BelsőGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - BelsőGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - Étel/italGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - BelsőGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - Étel/italGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - Étel/italGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - BelsőGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - BelsőGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - BelsőGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - BelsőGood Karma Kitchen - Október 6. utca Budapest - Külső kép
2020. október 10., kollégákkal járt itt
A Good karma első, budai egységében már korábban jártam. Tetszett a hely, finomak voltak az ételek, bár a koncepciót egy kicsit erőltetettnek éreztem, másképp fogalmazva, nem voltam róla meggyőződve, hogy ezt tényleg komolyan gondolják-e a tulajdonosok vagy több benne a marketing és az aktuális trend meglovaglása.
Kiváló 2020. szeptember 22.egyedül járt itt
Miután szeretem az indiai konyhát, egyik nap itt ebédeltem, a munkahelyem a közelben található. Már korábban felfigyeltem az étteremre, az árak azonban nem tűntek túl vonzónak. Basmati rizses alapon ettem csirke masalát, az alapok és feltétek szabadon kombinálhatóak. Mindehhez indiai mézes lepényszerű süteményt és nagyon finom házi limonádét választottam.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2020. április 20.a párjával járt itt
Úgy kezdeném a leírást, hogy mostanában rászoktam a párommal az indiai kajára. Több helyen is ettünk már, mindenhol ízlett az étel. Aztán egy alkalommal a netet böngésztük farkaséhesen, hogy mit rendelhetnénk, aztán egyszer csak szemet szúrt ez a wrapos sült karfiolos mennyországgal rendelkező hely menüje.