Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest

Ez a hely megszűnt!
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bár
Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest
Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge BudapestGourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 11.barátokkal járt itt
Nagyon szuper hangulatos a hely, nem értek egyet az előttem szólókkal, az ár fel van tűntetve az itallapon, és véleményem szerint a 10%-os szervíz teljesen normális, sőt magától értetődő, főleg egy ilyen helyen. Aztán meg más kávézóban [moderálva - a szerk. ] 1500ért egy kávét menő inni,amikor ülőhely sincs. Nekem nagyon tetszett és csak ajánlani tudom :)
Szörnyű 2016. november 12.a párjával járt itt
az árakat sehol nem látni, itallapot nem adnak. egy kávé és egy forró csoki 1850 forint! ! hát ezért. a 10% borravalót azonnal a számlában felszámolják, ami baj, mert nem adtam volna. hiába köszönünk a felszolgálónak, aki teljes bizonyossággal nem vendéglátós, látványosan nem köszön. ruhatár nincs, télen a kabátot sehova nem lehet lerakni.
Átlagos 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
A gyerekekkel rendszeresen járunk a szomszédos Puskin Moziba különböző gyerekprogramokra. A bábszínház vagy koncert után mindig itt szoktunk fagyit venni. A mostani szezonban végig akciós a fagylalt, 1 gombóc 150 Ft, igaz, hogy 4 dkg-osnak írják, de nekem ránézésre egy teljesen normál, átlagos méretű gombócnak tűnik.
Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest - BelsőGourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest - Külső képGourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest - Külső képGourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest - Külső képGourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest - BelsőGourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest - Étlap/itallapGourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest - Étlap/itallapGourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest - Külső kép