Grill Mánia Budapest

Hotel Narád Park Mátraszentimre

Grill Mánia Budapest vélemények

2055
2024. február 5.egyedül járt itt
Rájöttem, hogy régen voltam itt, nem voltak erről egyáltalán rossz emlékeim, egy ebédet vagy mit feltétlenül megér a tél végi napsütés. Ebédidő, nincs sok vendég, de tulajdonképpen minden asztalnál valahogy ülnek, de ez velem együtt is összesen öt embert jelent. Lássuk a kínálatot, mi változott?
Grill Mánia Budapest - Külső képGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - Étel/ital
Kiváló 2023. április 7.gyerekekkel járt itt
Ízletes volt minden nagyon tetszett számomra, a hely nagyon tiszta, és kedvesek a pincérek és egyben a külföldi szakácsok is, finomak nagyon az ételek és még a kiszolgálás is tökéletes
Kiváló 2018. október 4.a párjával járt itt
3 éve jártunk először az étteremben, rögtön megnyerte tetszésünket. Azóta többször megfordultunk itt, több ételt is kipróbáltunk, grillezett tengeri halat is ettem, ami már nincs az étlapon. Valamennyi esetben kiválóra sikerültek az ételek, nagyon finomak voltak. Kedvencünk továbbra is a két személyes grill tál, hatalmas adag, két éhes ember jóllakik vele.
Grill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - Étel/ital
2055
Kiváló 2018. március 1.egyedül járt itt
Először voltam itt, de nem utoljára. A legtöbb étteremmel így van ez, ezt mondja az ember. De ide tényleg vissza kell jönni, mert mást is meg kell kóstolni, ez nem is kérdés. A hely stílusa jó, az étlapösszeállítás ugyancsak, az ízek, a barátságosság, harmónia, minden a helyén van.
Kiváló 2017. augusztus 6.egyedül járt itt
A Gellért Fürdő után kellőképpen kiéhezve a közeli Grill Mániába mentem vacsorázni. Reménykedtem, hogy legyen még szabad asztal, de szerencsére bent sikerült még az egyetlen szabad asztalt elcsípni. Hétköznap este is teltház van, és még telefonos rendeléseket is teljesítettek. Benn 3 db 8 személyes bárasztal, a kinti teraszon kb.
Grill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - Külső képGrill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - Külső képGrill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. május 21.barátokkal járt itt
Egy óriási eső felhő kergetett be bennünket egy szabadtéri program kicsit kesernyés és csalódott emléke után. Az utcaképen csak a szokásosnál nagyobb plakát volt a csábító. Éppen pont addig, amíg közelebb nem kerültünk. Meglepetésünkre kedves pincérek invitáltak határozottan, a teltház ellenére is egy, az emeleten kialakított hangulatos, szinte már otthonias kényelmet sugalló helyre.
Kiváló 2016. február 2.a párjával járt itt
Az utcáról tekintve nagyon nagy meglepetés volt végülis az ami bent várt. Nem az étterem kinézetére gondolok, hanem az ott felszolgált ételek látványára! Nagyon ízlésesen tálalnak és nagyon ízletes minden! Mi egyből egy két személyes vegyes tálat kértünk, így minden grill husit megkóstolhattunk.
Kiváló 2015. szeptember 25.a párjával járt itt
Itt a honlapot olvasva jött az ötlet, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet, miután nagyon szeretjük a grillezett ételeket és a balkán konyhát. ( a tulajdonos bolgár ) Hétköznap este felé kicsit üres volt az étterem, de így legalább gyorsan kaptuk meg az ételt annak ellenére, hogy frissen voltak grillezve.
2015. szeptember 4.a párjával járt itt
A Grillmaniában egy átevett -átivott nap végén tértünk be, mint a nap utolsó helyére. A kiszolgálás kedves volt, bár a minket kiszolgáló pincér kollegája kissé elrontotta az összképet. x összegből kértünk, 10% borravalót hagyva, ő x+100 forintból hozott vissza. Töprengtünk, hogy szóljunk a 100 forintért vagy kisstílűségnek tűnik, ha jelezzük ezt az apróságot.
Grill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étlap/itallapGrill Mánia Budapest - Étel/italGrill Mánia Budapest - BelsőGrill Mánia Budapest - Külső kép