Gringos Amigos - Anker köz Budapest

Hotel Kapitány Sümeg
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Gringos Amigos - Anker köz Budapest vélemények

Kiváló 2020. július 8.egyedül járt itt
Nem először járok itt, de nem is utoljára, abban biztos vagyok. Mostanában egyre jobban kedvelem a mexikói ételeket, bár továbbra sem a csípős ízek között mozgolódom, bár ennek a konyhának ez is egyik meghatározó eleme. Az autós forgalomtól elzárt Anker köz mindig árnyékos, hangulatos belvárosi utcácska, így jó ötlet, hogy több asztalt is az utcára, a szabadba telepítettek ki.
Gringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - Külső képGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - Külső képGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - MosdóGringos Amigos - Anker köz Budapest - MosdóGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - Külső képGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - EgyébGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étlap/itallapGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - EgyébGringos Amigos - Anker köz Budapest - Külső képGringos Amigos - Anker köz Budapest - Külső képGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étlap/itallapGringos Amigos - Anker köz Budapest - Külső képGringos Amigos - Anker köz Budapest - Külső kép
2076
Átlagos 2019. április 4.egyedül járt itt
Mai vizsgálódásom tárgya a hely, többször elmentem már előtte, de mindig éppen jól voltam lakva és valahonnan valahová siettem talán. Most viszont célzatosan ide. Úgy általában egyetértek az ideírókkal az átlagosságot illetően, viszont a kiszolgálás olyan kedves, barátságos volt, hogy nem mehetek el mellette.
Átlagos 2016. október 5., kollégákkal járt itt
Az Anker közben lévő Gringos Amigos mexikói ételekre specializálódott gyorsétterem, a lánc másik egysége Budán, az Alkotás úton található, ott még nem jártam. Hétköznap ebédidőben látogattunk el a kollégákkal. A rendelést a pultnál kell leadni, majd a fizetést követően a nyitott látványkonyhában készítik el az ételeket.
Átlagos 2016. június 12.gyerekekkel járt itt
A minap sikerült eljutni a Gringos Amigos harmadik egységébe is. Nem tudom, min múlik ez, de kifejezetten gyengébbnek tűnt, mint a hajdani Café Erté helyén működő egység. Ettünk tortilla chipszet guacamole-val, amit itt enyhén elsóztak, a másik helyen sokkal jobb volt, valamint édes sertés burritoban, mert a bowl megoldást itt nem gyakorolják.
Gringos Amigos - Anker köz Budapest - Étlap/itallapGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étlap/itallapGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - BelsőGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/italGringos Amigos - Anker köz Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 17.a párjával járt itt
Nagyon éhesen tévedtünk be erre a helyre. A választék elég nagy, de a minőség elég gyenge. Az ételek eléggé szárazak és a csípős szósz (annak ellenére, hogy imádom a csípőset) ehetetlenné tette az ételt. A kiszolgálás pocsék volt, mind a két hölgy elég flegmán válaszolt a kérdéseimre.