Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest

4,7
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó BudapestGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest bemutatkozása

Ingyenes étel- és pizza házhozszállítás a IX. , X. , XVIII. , XIX. , XX. kerületekben! A hagyományos, magyaros, otthonos ízek és az újító szemlélet találkozása, páratlanul gazdag alapanyagválaszték, kidolgozott részletek és különleges ízharmónia.
Étlapunk: http://gulliveretterem. hu/index. php?

Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness
Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 2.családjával járt itt
Nagyon szuper minden. És Kedvesek udvariasak, lelkes csapat. Csak ajánlani tudom mindenkinek
2055
Kiváló 2021. december 5.egyedül járt itt
Már láttam párszor, de nem álltam meg. Miért pont itt ennék? Most is úgy volt, hogy Pestlőrincről jöttem haza éhesen, be akartam ugrani a Leonidasz gyroszba, mégis csak a legjobb gyroszos a városban, de aztán leparkoltam, ácsorogtam és rájöttem hogy ok, voltam én itt már párszor, próbáljunk meg valami mást.
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. május 1. járt itt
Általában házhoz szállitatni szoktam. A pizza kiváló és általában nagyon hamar ide ér. Volt már hogy mindössze 18 perc alatt megjött. A pizza ára a nagy átlaghoz képest kedvezöbb volt. :)
2019. szeptember 23.családjával járt itt
Most szeptember elmúlt vasárnapján helyet foglaltattunk az étterembe. - Nem csalódtunk, az étterem szerény külseje ellenére belépéskor kedves, hangulatos étterem fogadott. Udvariasan a helyünkre kísértek, és továbbra is minden a max. udvariasság jegyében zajlott. Nem sürgették a rendelésünket, hagyták, hogy kedvünk szerint válasszunk.
Kiváló 2018. október 12.családjával járt itt
A Gulliverről írtam az első értékelést, több mint három évvel ezelőtt. Már nem emlékszem, hogyan bukkantam az ittjártam oldalára, de hamar kedves hobbimmá vált a beszámolók írása. Még soha nem írtam kétszer ugyanarról a helyről, tele van felfedezendő helyekkel a világ. :) De a régebben minősítettek közül jó néhányról megváltozott a véleményem azóta.
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. október 10.a párjával járt itt
Vasárnapi ebédre érkeztünk. Korán, még hétfőn le kellett foglalni, nagyon kapós a hely. Megérkeztünk, rögtön az asztalunkhoz vezettek. Hamar érkezett az ital, a két főfogásra pedig kb 15 percet kellett várni, ami nagyon gyors! Nagyon finomak voltak az ételek, utána egy csodás, szaftos, extra csokis brownie következett.
Kiváló 2017. október 28.a párjával járt itt
Már törzshelynek mondanám az éttermet, mert a családi ünnepeket mindig itt tartjuk.
Most nem volt különösebb alkalom, ami miatt hetekkel korábban helyet foglaltunk ide. Ma csak a férjem és én ebédeltünk itt, és most sem csalódtunk! Az ételek és a savanyúság mellé kértem még egy adag pizzaszószt, amit nem kellett kifizetni. Nem ajándéknak akartam, de köszönöm szépen!
Kiváló 2017. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Másodjára jártunk itt, nagyon jól éreztük magunkat.
Az ételek finomak, a kiszolgálás tökélezes.
Gyerekbarát
Kiváló 2017. szeptember 12.családjával járt itt
Eddig csak kintről láttam, de most voltunk bent.Nagyon tetszik és a pizza vékony amit nagyon szeretek.igazán jó a tapasztalatom.A kiszolgálás is príma volt :)Akkora volt a pizza , hogy nem tudtuk megenni ezért becsomagolták nekünk.Nem is látszik kintről, hogy milyen igényes a hely. A kert helység nagyon szép.
Átlagos 2016. október 6.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes családi vacsora alkalmából látogattuk meg a helyet. A parkolás kicsit macerás volt, de megoldható. Az étterem első részében tudtunk helyet foglalni, itt a villamos zaja néha megzavarta a beszélgetésünket, de nem volt bántó. Négyünk közül ketten elégedettek voltunk az ételek minőségével, ketten negatívan nyilatkoztak, így azt átlagosnak ítélném.
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest a térképen
1192 BudapestÜllői út 208.
36 20 7781524
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, olasz
egzotikus fogások
Zene
Gépzene: elektronikus, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
2600 Ft (kb. ár)
Soproni, Német-osztrák sörök