Halműhely - Teréz körút Budapest

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Halműhely - Teréz körút Budapest vélemények

Átlagos 2017. július 8.egyedül járt itt
A Halműhely 2. étterme a Nagykörúton található, bár elég jó, forgalmas, központi helyen, én a villamoson utazva és gyalogosan is simán elmentem mellette úgy, hogy nem tűnt fel a létezése, azaz a portál nem igazán lett figyelem felhívó. A másik, Dózsa György úti vendéglőjükhöz képest teljesen más a stílusa.
Halműhely - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Mosdó
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. április 19.a párjával járt itt
Szépen berendezett, tágas büfé, barátságos személyzet. Frissen készült halacskákat kértünk, előtte egy halászlét, melyet ketten ettük. Nem olcsó, viszont igen közepes, mondhatni csalódást okozó. Nem túl ízes, nem sok hal benne. A rendelt sült halak finomak, ropogósak, ízesek, finom szószt kaptunk hozzá és ropogós hasábburgonyát.
Kiváló 2016. december 23.barátokkal járt itt
A Halműhely Dózsa György úti egysége egyáltalán nem tűnt annyira látogatottnak, hogy az ember azt higgye, hogy a Nagykörúton fogják nyitni a következő egységet. Márpedig ez történt.
Halműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - EgyébHalműhely - Teréz körút Budapest - EgyébHalműhely - Teréz körút Budapest - Étlap/itallap