Happy Panda - Vas utca Budapest

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Happy Panda - Vas utca Budapest vélemények

2020. október 24.egyedül járt itt
Kínai street food bisztró a Vas utcában, az SZFE épületével szemben. Tüntetésügyileg még nyugodt időkben, járványügyileg már az 1. hullám idején jártam itt enni. Ebből kifolyólag a személyzet már maszkot viselt a kiszolgálás során. Családi vállalkozásnak tűnik, a középkorú kínai pár férfi tagja a szakács, az asszony a vendégek kiszolgálását végzi, beleértve a kasszázást is.
Happy Panda - Vas utca Budapest - Külső képHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - MosdóHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - MosdóHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étlap/itallapHappy Panda - Vas utca Budapest - Étlap/itallapHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - EgyébHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - EgyébHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/ital
2076
2020. szeptember 2.egyedül járt itt
Éppen zajlik a történelem a túloldalon a Vas utcában, az egyetemet elfoglalták a hallgatók, én meg egy szusszanásnyi szünetben átsétálok enni valamit a másik oldalra. Na végre egy nem szokványos kínai büfé! Nem úgy vagy, hogy csak rábökdösöl az unalomig ismert tésztára, rizsre, kacsa- csirke- és marhahúsos egyenkajákra.
Happy Panda - Vas utca Budapest - Külső képHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - MosdóHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - Belső