Haveli Indiai Étterem Budapest

2025.01.06-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Haveli Indiai Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2023. december 1.a párjával járt itt
Kicsit zavarban vagyok, hogyan jellemezzem a helyet, ezért pontokba szedem, mi történt. -Az étel tényleg nagyon finom, de! -Végig hallgattuk, ahogy a pincér telefonon vitázik a nőjével. -Én biztos nem fogok dolgozni karácsonykor. Inkább ko. . . om. [moderálva - a szerk. ] Pedig 1.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2022. április 12.a párjával járt itt
A felszolgált ételek frissen készültek, rendkívül ízletesek. A fokhagymás naan-kenyér itt maga az álom! A madrasi bárány curry isteni! Az ételek fogyasztása közben szinte Indiába repültünk. . . :) Nagyon ügyes az "autentikus" szakács. Az étterem tervezője sokat tett azért, hogy indiai hangulatot teremtsen - festmények a falakon, tárgyak, világítás.
Kiváló 2019. január 17.a párjával járt itt
Itt a honlapon olvasott vélemények alapján jött az ötlet az étterem kipróbálására, miután szeretjük az indiai konyhát. Az elmúlt egy hónap során két másik indiai étteremben is megfordultunk, így friss összehasonlítási élményünk volt. Az étterem megjelenése a 80-as 90-es éveket idézi, különösen a mellékhelyiségen látszik az idő vasfoga.
Haveli Indiai Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2018. október 18.a párjával járt itt
Igazi autentikus indiai hangulatban éreztük magunkat. Ehhez igazodó remek kiszolgálással és minőségi ételekkel. A mosdók állapota is kiváló. A tisztaságra sincs panasz. A nyelvtudása is remek volt a pincéreknek. Az étterem elhelyezkedése pedig központi, így könnyen elérhető a város bármely pontjából tömegközlekedéssel vagy akár autóval is. Csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.
Kiváló 2018. június 22.családjával járt itt
Szuper hangulatos hely. Nagyon autentikus és izgalmas ízvilágú ételeket ettünk és ezekhez az ételekhez nagyon illő italokat ittunk. Nagyon udvarias és figyelmes volt a kiszolgálás. Folyamatosan érezhettük, hogy a személyzet igyekszik maximálisan a vendég kedvében járni. Előszeretettel ajánlották a finomságokat, ötleteket adtak az ételek és az italok kiválasztásánál. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2018. május 30.barátokkal járt itt
Mióta az étterem megnyitott (2014), csakis ebben az indiai étteremben vagyok hajlandó étkezni. A szakácsok, kisegítők, mindannyian Indiából érkeztek csakis ehhez az étteremhez. Talán ennek is köszönhető, hogy ez az egyik, ha nem az egyetlen igazán indiai ízvilágú, tradicionális ételsort kínáló indiai étterem Budapesten.
Kiváló 2017. január 24.a párjával járt itt
Barátságos hangulatot árasztó hely, az indiai éttermekre jellemző nagyon széles választékkal. Az autentikus érzést fokozta, hogy minket egy indiai fiatalember szolgált ki (talán ő lehet a tulajdonos? ? ? ). Az ételek, és azok ára nagyon hasonló ahhoz, amit más budapesti indiai éttermekben tapasztalni.
2016. február 9.barátokkal járt itt
A Haveli indiai éttermet a Gault Millau kalauz 12 ponttal jutalmazta, ami bizony igen sok, s rendesen felfokozza az ember várakozását. Rögtön fel is írtam a helyet a célpontlistámra, őszintén szólva a címre nem is figyeltem oda.
Haveli Indiai Étterem Budapest - Étel/italHaveli Indiai Étterem Budapest - BelsőHaveli Indiai Étterem Budapest - Étel/italHaveli Indiai Étterem Budapest - Étel/italHaveli Indiai Étterem Budapest - Étel/ital
Átlagos 2015. augusztus 19.egyedül járt itt
A Kodály Köröndnél nyílt meg nemrég, talán tavaly ősszel ez az indiai étterem, a tulajdonosa egy indiai úr. Bizonyos szempontból Budapest elég jól el van látva indiai éttermekkel, de ha összehasonlítom más európai nagyvárosokkal (pl. London, Berlin), akkor egyáltalán nincs belőlük dömping, s ha csak az igazán jókra gondolok, akkor 1 kezemen meg tudom számolni, melyik az, ahová szívesen visszatérnék bármikor.
Haveli Indiai Étterem Budapest - Étlap/itallapHaveli Indiai Étterem Budapest - Külső képHaveli Indiai Étterem Budapest - Külső képHaveli Indiai Étterem Budapest - Külső képHaveli Indiai Étterem Budapest - BelsőHaveli Indiai Étterem Budapest - EgyébHaveli Indiai Étterem Budapest - Étel/italHaveli Indiai Étterem Budapest - BelsőHaveli Indiai Étterem Budapest - BelsőHaveli Indiai Étterem Budapest - BelsőHaveli Indiai Étterem Budapest - BelsőHaveli Indiai Étterem Budapest - Külső képHaveli Indiai Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. április 5.a párjával járt itt
Kicsit eldugott helyen van a Kodály Köröndnél. Kellemes hely. A kiszolgálás udvarias, segítőkész, ha nem vagy topon az ételek terén akkor itt biztos segítségre találsz. A pincér részletesen tud nyilatkozni mindegyik ételről. A mangó lassi kellően sűrű, ízletes. A naan kenyeret sem szabad kihagyni. A főételek bőséges adagok.