Hotel Pólus Étterme Budapest

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Hotel Pólus Étterme Budapest vélemények

Kiváló 2017. május 1.családjával járt itt
Kicsit retró a hely,de az ételek minőségével nem volt probléma.Degeszre ettük magunkat,szívesen máskor is vissza mennék.
2016. november 10.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártam az étteremben , több alkalommal.
Mindig kedvesek és udvariasak voltak.
Az ételek finomak , igaz néha egy kicsit a húsok egy picit szárazabbak a kelleténél , de mindenki megtalálta a kedvére valót és jóllakottan távoztunk.
Aki azt várja , hogy ennyi pénzért sokkal nagyobb választékot talál az nem reálisan látja a dolgokat.
Szörnyű 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Mi is korlátlan ételfogyasztással voltunk kuponos előfoglalással az étterem vendégei. De kár volt. A születésnapom így el lett rontva nagyon : a két féle - de valójában egy alapleveles, ami aztán kétfelé lett választva és az egyik kapott egy kevéske tejfölt.
Gyenge 2016. június 3.a párjával járt itt
Korlátlan svédasztalos ételfogyasztásra voltunk a Pólus Étterem vendégei. Az ebéd elfogyasztására 13. 00-kor érkeztünk, tehát bőven ebédidőben. Udvarias hölgy penderült elénk és elmondta, hogy mindenből, amit csak látunk, korlátlanul fogyaszthatunk. Az első meglepetés akkor következett, amikor a kitálalt ételek üres edényeihez értünk.
Gyenge 2016. május 30.a párjával járt itt
Sajnos nagyon nagyot csalódtunk az étteremben. Nem kellene ilyen képeket mellékelni. A kínálat messze menően nem az elvárásunknak megfelelő volt. Kétféle leves, ami íztelen és híg. A köreteket inkább nem is jellemezném. Egyedül a sült csirke combot bírtuk megenni. A desszert valami csokoládés szerű maszlag volt, amit már előttünk szétdúrtak, pedig 1 órakor értünk oda.
Átlagos 2016. január 23.a párjával járt itt
Kuponos étkezésre bejelentkeztünk az étterembe. '3 ó 30 percre érkeztünk,rajtunk kívül csak 3 fő lézengett és eszegetett. Később előkerült egy kedves kis hölgy aki készségesen elmagyarázta nekünk az étkezési feltételeket. 2 féle leves volt,igaz mind a kettőből már csak langyos maradék jutott.
Gyenge 2016. január 17.gyerekekkel járt itt
Kuponos ajánlat alapján látogattunk az étterembe 10 fővel. A dizájn a 90-es éveket idézte. Az ételválaszték meg sem közelítette a kuponos képen lévőt. A forró tárkonyos pulykaragu levesben lényegében csak borsó és 1-2 szem kukorica volt, húst nem találtunk benne. A langyos húsleves főleg répából és kevés húsból állt.
2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves volt az étteremvezető hölgy, aki fogadott bennünket az étteremben. Kuponos ajánlattal érkeztünk ide, így megfizethető ára volt a 4 fős ebédünknek. Sajnos, kisfiamnak ételallergiája van, így az ő számára nem igazán volt lehetőség az evésre.
Kiváló 2015. július 1.gyerekekkel járt itt
Lányom születés napját a Hotel Pólus éttermében, a svédasztalos kínálat kuponjainak felhasználásával ünnepeltük, májusban. Minden az étterem vezetővel megbeszéltek szerint történt. Elkülönített rész várt minket, két kicsi babánknak etetőszék volt biztosítva. Az ételek ízletesek, melegek voltak.
Hotel Pólus Étterme Budapest - Belső
Gyenge 2014. november 28.a párjával járt itt
A Hotel Pólus éttermébe egy kuponos ajánlat kapcsán látogattunk el. Sajnos rossz élményekkel gazdagodtunk. A kétféle leves közül egyik rosszabb volt, mint a másik. ( Ízetlen és zsíros) A 4 féle főétel közül én a bolognait és a gombaszószt választottam, az íz elfogadhatóbb volt, mint a leveseknél, párom rántott karajt evett, ami kemény és száraz volt.