Hummusbar - Kecskeméti utca Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hummusbar - Kecskeméti utca Budapest vélemények

Átlagos 2020. december 17.a párjával járt itt
Évek óta többször megfordultunk itt, értékelést is írtam már. Az újabb értékelés apropója a vírushelyzet miatti elviteles vásárlás, az elmúlt hetekben erre kényszerültünk. Nemrég ebben az étteremben vásároltunk elvitelre, bő 10 perc elteltével készült el az étel, amikor a séta után visszatértünk, már várt ránk a kiszolgáló az ajtóban a becsomagolt étellel.
Hummusbar - Kecskeméti utca Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. január 23.a párjával járt itt
Az Egyetem tér sarkán található ez a Hummus bar, az ablakokból a Jogi Kar épületére és a térre remek kilátás nyílik. Egyik téli este eljöttünk kipróbálni, miután felfedeztem, hogy húsos ételek is vannak. Mindketten hummus tálat ettünk, feleségem csirkemelleset ,én darált húsosat marha és bárány húsból.
Hummusbar - Kecskeméti utca Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. január 18.barátokkal járt itt
Este nyolc után is szívesen láttak, volt minden az étlapon. A kiszolgálás kedves. Kaptunk üdvözlő menta teát is a vendégszeretet jeleként. A kuszkusz leves nagyon finom, sok zöldséggel, ízesen készült.
Hummusbar - Kecskeméti utca Budapest - Étel/italHummusbar - Kecskeméti utca Budapest - Egyéb
Szörnyű 2017. június 2.a párjával járt itt
A Barátom a tegnapi nap folyamán szolidaritásból elkísért kecskeméti utcai éttermükbe. Nekem nagy kedvencem a hely, sok minden köt oda, évek óta lelkesen jártunk már oda családdal, barátnőkkel. Mint mondtam, az én kedvemért választottuk a helyet. Nem először jártunk már itt, körülbelül egy hónapja napközben itt ebédeltünk, tegnap pedig este fél nyolckor érkezünk meg a teraszra.