Indigo Buda Étterem Budapest

Indigo Buda Étterem BudapestIndigo Buda Étterem Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok

Indigo Buda Étterem Budapest vélemények

2076
2023. szeptember 9.a párjával járt itt
Ma úgy alakult, hogy betegség miatt elmaradt az előadás az Átriumban, hát, most mi legyen, akkor legalább együnk valamit a környéken. Átsétáltunk a Millenárison, ilyen hamburgeres izékék vannak erre-arra, hát akkor tovább. . és így jött útba az Indigo. Foglaltunk asztalt? Nem, csak erre jártunk éppen. Hát akkor mi lesz most?
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2019. szeptember 7.barátokkal járt itt
A Mamut melletti Indigó megnyitása óta szerepel a célpontlistámon. Volt már úgy, hogy be is megyünk, de nem volt hely. Ezúttal szerencsésebbek voltunk. Ittunk csapolt Drehert, más nem volt, sörben nem túl erősek, egy remek sós Lassit, kiváló sajt-curryt meg tőkehal vindaloot. Hozzá rotit és fokhagymás-chilis naant.
Indigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Belső
2017. április 16.egyedül járt itt
A pesti Indigó indiai étterem tetszett, finomak és autentikusak voltak az ételek, kíváncsi voltam, mit tudnak Budán mutatni. A Millenáris közelében lévő teraszos étterem modern berendezésű, nincs indiai hangulata, kicsit jellegtelen. Hosszú téglalap alakú, a fal mentén párnázott bőrülésekkel.
Indigo Buda Étterem Budapest - BelsőIndigo Buda Étterem Budapest - Étlap/itallapIndigo Buda Étterem Budapest - Külső képIndigo Buda Étterem Budapest - MosdóIndigo Buda Étterem Budapest - MosdóIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - BelsőIndigo Buda Étterem Budapest - Étel/italIndigo Buda Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 22., kollégákkal járt itt
Az Indigo régi ismerősei vagyunk. Egy másik indiai étterem helyett most viszont a budai oldalt kellett választanunk - pozitívum, hogy rugalmasak voltak és épp volt hely. A hangulat viszont kicsit mű. . . Szűkösebb ablakok, a budai lehetőségekhez mérten, kicsit zsúfolt (pontosan hallottam a szomszéd asztalt, pedig nem akartam) és sajna nyoma sincs indiai vendégeknek, nem úgy, mint a pesti oldalon.