Istanbul Kebab - Kálvin tér Budapest

Kedvező ajánlat
Kehida Termál Resort & Spa Kehidakustány

Istanbul Kebab - Kálvin tér Budapest vélemények

2021. február 23.a párjával járt itt
Mintegy másfél évvel egy átalakítás során új nevet kaptak, de nem sok minden változott. A hely maradt a régi, kis fantáziával sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. A hang nélküli videoklipeknek túl sok értelme nincs, de BL meccsek idején kérésre átállították a sportcsatornák egyikére a nagy méretű televíziót.
2019. november 4.egyedül járt itt
Ahogy az előző értékelésében Ugor is megírta, a korábban Istanbul Kebab néven működő török gíroszos a Kálvin téren - a villamos megállóval szemben - egy ideje Kálvin Kebab néven működik, de a blokkon továbbra is Istanbul Kebab szerepel, igaz, Kálvin étterem kiegészítéssel.
Istanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - Külső képIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - Külső képIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - BelsőIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - BelsőIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - BelsőIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - Külső képIstanbul Kebab - Kálvin tér Budapest - Belső
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Átlagos 2019. augusztus 24.egyedül járt itt
Gondolom, némi nyomozás után, hogy a régi Istanbul Kebab most a Kálvin Kebab. Mindegy, mi a neve, ma itt ettem, a Kálvin téren. Azt nem mondhatnám, hogy valami kirobbanó örömet szereztem, amikor beléptem, két alkalmazott tudomást sem vett rólam, aztán előkerült egy szőkébb hölgy, aki kifejezetten barátságtalanul rámköszönt és meg is kérdezte, hogy mit szeretnék.
2018. december 18.a párjával járt itt
Gyakran megfordultunk ebben a török étteremben,amikor gyors vacsorára vágytunk, a lakásunkhoz közel esik. Valamivel jobb, mint a legtöbb török étterem, bár semmiben sem kiemelkedő, de különösebb hibapontja sincs, a török éttermek etalonjának tekintett másik éttermet [moderálva - a szerk. ] messze felülmúlja.