Istanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest

4,4
étterem, gyorsétterem, ételbár
Istanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest
Istanbul Török Étterem - Október 6. utca BudapestIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas ajánlat 60+
Grand Hotel Esztergom

Istanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest vélemények

Kiváló 2022. február 23., kollégákkal járt itt
Jó két évvel ezelőtt jártam először az étteremben, akkor írtam is értékelést róla. Azóta a kedvenc ebédidős helyem lett, hetente többször is megfordulunk itt kollégáimmal. A köretek jól variálhatóak, bármelyik saláta kérhető felár nélkül köretként, így kifejezetten egészségesen lehet itt étkezni, nekem a joghurtos spenót a kedvencem.
2020. január 28.egyedül járt itt
Egyik délben itt ebédeltem, a jól bevált gyros tálat választottam. Rövid sorban állás után gépies gyors kiszolgálás következett, a kínálat a sor miatt nehezen áttekinthető. A gyros finom volt, de nem kiemelkedő, a hely átlagos megjelenésű, délre meg is telt. Kifejezett hibát nem találtam semmiben, de olyan emlékezetes dolog sem maradt meg bennem.
Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak és hatalmas adagokat adnak. Lehet választani levesekből, főételekből és desszertekből egyaránt, de a gyrost mindenképpen ki kell próbálni. Véleményem szerint itt a legfinomabb a gyros a városban. A személyzet nagyon kedves, mindig mosolyognak és a kiszolgálás is nagyon gyors. Az étterem tágas, tiszta és rendezett, sok ülőhellyel és terasszal.
Kiváló 2016. április 19., kollégákkal járt itt
A szombat déli nyüzsgésben találtunk rá a helyre. Az ebéd menüjük 1190 Ft, ami tartalmaz egy főételt, egy salátát, 3 dl üdítőt és ajándékba kaptunk egy piskóta-jellegű sütit. A saláta helyett leves is kérhető. Az étterem önkiszolgáló. Az adagok óriásiak. Egészben sült csirkemellet ettem és maga a csirkemell kb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. március 4., kollégákkal járt itt
Hasonló mint a Szeráj, csak ez talán egy picivel még jobb is. A hely kisebb ugyan, de mindig pörög a kiszolgálás, hiába vannak sokan ebédidőben, kibírható a várakozási idő. 750Ft a kebab(gyros) pitában, aminél van olcsóbb is, de a minőség kiváló. Egyébként megtalálható minden földi jó ami az ilyen éttermekben elő szokott fordulni. Havi 1-2 alkalommal örömmel szoktam igénybe venni.
2014. június 17.barátokkal járt itt
Az Október 6. utca étkezőhely rengetegében egy török gyorsétterem is helyet foglalt magának. Ebédidőben folyamatosan kígyózó sorok várakoznak, de gyors a kiszolgálás, készpénzzel és kártyával is lehet fizetni. A török büfékben megszokott ételek: gyros, pita, baklava, muszaka, sült tejberizs, görög saláta mellett még pár egyéb fogás is szerepel a kínálatban, ma pl.
Istanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - EgyébIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Külső képIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Külső képIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Külső képIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Külső képIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Külső képIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Külső képIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Külső képIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Külső képIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - BelsőIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/italIstanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest - Étel/ital